Wpis z mikrobloga

Medal wioślarek jest idealnym przykładem oficjalnej homofobicznej linii propagandowej partii.

Jedna z medalistek, Katarzyna Zillmann, zadedykowała sukces swojej dziewczynie. TVP ten fragment wycięło, nie umieściło go też tej informacji w żadnym tekście.

Funkcjonariusze TVP przygotowali też tekst przybliżający sylwetki wioślarek. Przy każdej z nich zawarto informacje o życiu prywatnym (np. za kogo wyszła za mąż). Ten wątek pominięto jedynie przy pani Katarzynie, gdzie skupiono się wyłącznie na karierze sportowej.

Oczywiście nie można mieć złudzeń dlaczego.

Młoda uśmiechnięta lesbijka dzięki swojemu talentowi odnosząca ogromny sukces w współpracy z innymi kobietami? Dodatkowo bezczelnie promująca swoje „zboczenie”? W żaden sposób nie wpisuje się to w tępą katolsko-homofobiczną narrację, że jedyni w miarę normalni homoseksualiści siedzą cicho i „nie obnoszą się”, a cała reszta to pogubieni degeneraci i zboczeńcy otumanieni ideologią gender.

Standardowy narząd w otwór Jacka K. za dalsze ogłupianie i tak niezbyt bystrego społeczeństwa.

#neuropa #tokio2020 #sport
NapalInTheMorning - Medal wioślarek jest idealnym przykładem oficjalnej homofobicznej...

źródło: comment_1627488647rLZCbxDpg0WHvMCkf0r2hq.jpg

Pobierz
  • 41
@NapalInTheMorning: gdybyś oglądał finał na żywo to byś wiedział, że przed finałem był materiał o polkach na tvp, w którym każda opowiadała o sobie i koleżankach, Kaśka opowiadała o swojej dziewczynie która też wiosłuje, więc przestańcie kręcić małysza.
Dziewczyna kiedyś uratowała tonącego faceta, teraz zdobyła srebro, ale najważniejsze jest to, że jest lesbijką ¯\_(ツ)_/¯
ale najważniejsze jest to, że jest lesbijką


@Rymcymcymw: najwyraźniej dla niej jest to ważne skoro podkreśla to w takiej chwili (co TVP wycina).

I o ile rozumiem pominięcie tego w kontekście typowo sportowym, ale wycięcie tego wątku w artykule o sylwetkach i życiu prywatnym? Serio nie widzisz, że ktoś specjalnie „zapomniał” o tym wspomnieć?
@NapalInTheMorning: obejrzałam bardzo fajnie zrobiony materiał przed startem i dużo dowiedziałam z niego o naszych dziewczynach ;) i jakoś nie wycięli nic z tego co Kaśka powiedziała, o wsparciu jej partnerki, o tym czym się ona zajmuje itp.
Dzisiaj więcej się mówi o orientacji jednej laski, zamiast o sukcesie całej 4. Czy wy sobie zdajecie sprawę, że tam jest od groma gejów, lesbijek, bi? Bo mam wrażenie, że dla lewej strony
@NapalInTheMorning I tak i nie. W tym przypadku przynajmniej do pewnego momentu było ok. Wyjdzie w praniu czy realizator i reżyserka postąpili według szablonu Kurskiego i dostaną po łapach niczym nadawca PNŚ. Póki co musi poczekać. Wiadomo, że TVP bardzo promuje homofobię, ale w tym przypadku jest... po prostu normalnie póki co. Tak jak pisze
@Rymcymcymw, dajmy nacieszyć się całemu teamowi i Polakom rodakom. Poza tym Kaśka wydaje się być super
@Rymcymcymw: Powiem tak - materiał przed startem o 4 w nocy to co innego niż wydanie wiadomości :D. W TVP zdarza się, że coś niewygodnego powiedzą, ale nigdy nie dotrze to do wydania wiadomości :). Jakoś tam potrafia serduszko WOŚP ocenzurować :).
PS nie wiedziałem, że ona jest homo, a jakoś najsympatyczniejsza się wydawała w 30s urywku, który gdzieś widziałem, trochę mi się skojarzyła z Żyły wywiadami taki totalny luz przed