Wpis z mikrobloga

Czesc mirki. Pisze to jako ostrzezenie dla potencjalnych klinetow #rainbowtours. #wykopefekt

Jestesmy w trakcie wycieczki z biurem podrozy Rainbow Tours - Dalmatynska Eskapada dla wygodnych.

Proboemy zaczely sie od samego poczatku. Ogarniajacy brak informacji o planie wycieczki. Pomimo wielkortonych zapytan zarowno telefoniczncyh jak i osobistych biuro zaslanialo sie tajemnica odnosnie lokalizacji osrodkow wypoczynkowych. Dodatkowo juz pierwszego dnia pobytu uslyszelsimy ze nie wiadomo czy zakladane w planie wyjazdy sie odbeda, gdyz zglaszamy je za pozno ( pozdrawiam osoby ktore rezerwowaly wycieczkie z wielomiesiecznym wyprzedzeniem ). Rozstawienie hoteli fatalne. Nikt nie zaklada ze wycieczka na zasadzie 7 dni zwiedzania i 3 dni pobytu wypoczynkowergo za ponad 3.000 bedzie na najwyzszym standardzie ale tu nie bylo zadnych.

Aktualnie znajdujemy sie w paskudnym hotelu w Ploče gdzie w sniadanie zaserwowqni nam jako ser zolty z plesnia, przeterminowane dzemy, stara kawe. Jedyne co bylo zjadliwe to chleb z maslem.

Zostalismy polozeni w miesice z ktoreof nie da sie latwo wyejchax czy oposcic na wlasna reke. Jedyna propoyzcja biura jest taka by za ok 45 euro moc wybrac sie na sztucznie stworsone fakultety ale po prawdzie nie ma dla nich zadnej alternatwy.

Wszelkie proby zgloszenia przez linke telefoniczna rainbow sa odrzucane i przdstawiono nam informacje ze jedyna.osoba do ktorej mizna zglaszax zazalenia jest pilot ktory jako jedyny z tego biura widzi ta kuriozalna sytuacje lecz bez zgody z gory nic zrobic nie moze.

I tak oto jestesmy na piekielnych wakacach z Rainbow.

Byc mzoe bedzie to przestroga dla tych co jeszcze sie wahaja gdzie i z kim jechać na wakacje.

#rainbowtours #wykopefekt #podroze #chorwacja #biuropodrozy #januszebiznesu #polska
Medstein - Czesc mirki. Pisze to jako ostrzezenie dla potencjalnych klinetow #rainbow...

źródło: comment_1627462787ccoyrjjMSyDxjKBcnJHWCR.jpg

Pobierz
  • 35
@rabarbarowyStraznik: Stary oczekiwqlem ze za 3k gdzie wyraznie pisza o 3 dniowym wypoczynku w programi nad wybrzezem bedzie to chociaz hotle gdzie serwuja sniadanie bez grzyba czy robactqa a zostawiajac rzeczy w pokoju nie bede sie obawial o to ze mam balkon z uszkodzonym zamkniem i nie wiem czy mnie nie okradna jak wyjde albo nie porazi mnie prad q nocy. Za ta cene spokojnie idzie znalezc nawet na tydzien mieksca
@zdjeciegipsu

jak można gdziekolwiek jechać z biurem podróży

Jak masz ok miejscówkę że na plażę się da z buta w miarę łatwo dojść i planujesz wynająć jakiś skuter czy auto żeby pozwiedzać to z biurem często dało się znaleźć oferty taniej niż samemu szukając lotów, transferów i noclegów.
@zdjeciegipsu usunąłem dane z rezerwacji i zapomniałem dodać, to jest za dwie osoby rachunek. Za £300 ciężko by wtedy było same loty z bagażem ogarnąć dla dwóch osób a gdzie noclegi, więc owszem było taniej