Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PAWX1337: thx
@hubdal: akurat rowerem jeżdżę zazwyczaj do pracy xd najgorsze jest odnajdywanie siebie w przestrzeni moim zdaniem bo auto jednak dużo większe
@foneswein: thx za radę, ale w tych autach na minuty nie ma uchwytów na telefon i jak jeździłem z kolegą to on mówił gdzie jechać xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jabco: mordeczko, wszystko przyjdzie z czasem. Ja akurat nigdy nie bałem się jeździć samochodem ale wiem, że dopiero gdzieś po roku regularnej jazdy nabrałem takiej 100 procentowej pewności siebie i wyczucia wielkości pojazdu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hubdal: no ja mam prawko chyba miesiąc, więc jeszcze troche takiej niepewnej jazdy przede mną ale i tak idzie mi lepiej niż myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jabco: Zaraz po zdaniu prawka miałem dokładnie tak samo. W trakcie pierwszej jazdy samemu musiałem się zatrzymać, bo miałem tak mokre ręce, że nie mogłem utrzymać kierownicy XD

Od siebie dam Ci radę, która na starcie bardzo mi pomogła. A konkretnie - rób sobie późnym wieczorem, a nawet nocą przejażdżki bez celu przez miasto.

Nie tylko lepiej poznasz swój samochód i będziesz miał więcej pewności, ale także możesz spróbować trochę mu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackBlack: dzięki za rady i mile słowo xd akurat własnego auta nie mam, bo nie potrzebuje(wszędzie mam blisko a do pracy jeżdżę rowerem a jak coś to biorę auto na minuty traficar czy mimove).
Co do jazd w nocy to mam taki zamiar, aktualnie jeżdżę po mieście w tyg, żeby też pojeździć z innymi ludźmi.
@Jabco pamiętam jak rok bałem się wsiąść do auta i jeździć po mieście. Poszedłem do pracy w 2019 roku i w pierwszy dzień szef do mnie że mam jechać do klienta i #!$%@? xD wsiadłem do auta (a to było z wypożyczalni bo firmowe było w serwisie - ford z 2019 roku xD). Tak mi się nogi trzęsły że ja #!$%@?. Ale dojechałem, potem drugi raz, trzeci a teraz to nie wyobrażam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paciak11: no ja aż takiego problemu nie mam, bardziej się boję, że coś #!$%@? i będę musiał płacić xD jeżdżę se zgodnie z przepisami, uczę się jeździć pomiędzy innymi autami. A co do auta to ja nie mam nic przeciwko jeździe MPK itp. Rodzinę, przyjaciół, prace mam blisko, a jak kiedyś będę chciał mieć własne auto to się nie zesram bo nagle trza jechać xd
@Questa22: jak tak pomyślę to
@Jabco na drodze dwupasmowej wracaj na prawy pas jak zobaczysz we wstecznym lusterku wyprzedzany smaochód. Miałem do przejechania 120km pierwszego dnia od odebrania kwitów i tę poradę zapamiętałem i trzymam się jej po dziś dzień.