Wpis z mikrobloga

Wczoraj zapowiadałem, dzisiaj pokazuję. Witajcie w kolejnym wpisie na tagu #rzadkiegry, gdzie wrzucam rzadkie gry w folii z mojej kolekcji!

8. The Elder Scrolls IV: Oblivion - edycja kolekcjonerska

Przed chwilą dotarła do mnie kolekcjonerka The Elder Scrolls Oblivion na Xbox 360. Gra została wydana w 2006 roku, a nakład tych edycji był oczywiście mocno ograniczony - wtedy Bethesda nie dorabiała kolekcjonerek, które miały być dostępne tylko na początku tak jak np. w przypadku Fallouta 76 ( ͡° ͜ʖ ͡°). W pudełku znajduje się podstawowa gra, mapa, bonusowe materiały (making of), moneta (Septim) i dodatkowa książka (Pocket Guide to the Empire: 3rd Edition). W tym czasach nówka sztuka jest praktycznie nie do dostania. Niestety folia w moim egzemplarzu jest odrobinę przedarta na dole, więc gra pewnie długo u mnie nie zabawi :/

Ile jest wart ten przedmiot?

W takim stanie jak mój, myślę, że poszedłby ze spokojem za ok. 3000 zł. Na eBayu ceny wahają się od 4000 do 6000 zł. Co prawda na Amazonie jest jeszcze sztuka za 2000 zł, niby nowa, ale nie ma żadnych zdjęć, więc "nowa" może równie dobrze oznaczać pognieciony egzemplarz z całą podziurawioną folią.

Ile za niego zapłaciłem i jak go zdobyłem?

Znalazłem ten egzemplarz na OLX jakiś miesiąc temu. Napisałem do sprzedającego, zero odzewu. Kilka dni temu się odezwał, że był na urlopie i może mi sprzedać grę, jeśli nadal jestem zainteresowany. Dobiliśmy targu - zapłaciłem... 100 zł z wysyłką.

#gry #grypc #ps4 #ps5 #ps3 #xboxone #xone #xboxseriesx #xboxseriess #xbox #pcmasterrace #xbox360 #playstation #theelderscrolls #oblivion
Pobierz
źródło: comment_1627385920jJHv1NAfxcXanxJdmNe5d9.jpg
  • 105