Wpis z mikrobloga

Wczoraj zapowiadałem, dzisiaj pokazuję. Witajcie w kolejnym wpisie na tagu #rzadkiegry, gdzie wrzucam rzadkie gry w folii z mojej kolekcji!

8. The Elder Scrolls IV: Oblivion - edycja kolekcjonerska

Przed chwilą dotarła do mnie kolekcjonerka The Elder Scrolls Oblivion na Xbox 360. Gra została wydana w 2006 roku, a nakład tych edycji był oczywiście mocno ograniczony - wtedy Bethesda nie dorabiała kolekcjonerek, które miały być dostępne tylko na początku tak jak np. w przypadku Fallouta 76 ( ͡° ͜ʖ ͡°). W pudełku znajduje się podstawowa gra, mapa, bonusowe materiały (making of), moneta (Septim) i dodatkowa książka (Pocket Guide to the Empire: 3rd Edition). W tym czasach nówka sztuka jest praktycznie nie do dostania. Niestety folia w moim egzemplarzu jest odrobinę przedarta na dole, więc gra pewnie długo u mnie nie zabawi :/

Ile jest wart ten przedmiot?

W takim stanie jak mój, myślę, że poszedłby ze spokojem za ok. 3000 zł. Na eBayu ceny wahają się od 4000 do 6000 zł. Co prawda na Amazonie jest jeszcze sztuka za 2000 zł, niby nowa, ale nie ma żadnych zdjęć, więc "nowa" może równie dobrze oznaczać pognieciony egzemplarz z całą podziurawioną folią.

Ile za niego zapłaciłem i jak go zdobyłem?

Znalazłem ten egzemplarz na OLX jakiś miesiąc temu. Napisałem do sprzedającego, zero odzewu. Kilka dni temu się odezwał, że był na urlopie i może mi sprzedać grę, jeśli nadal jestem zainteresowany. Dobiliśmy targu - zapłaciłem... 100 zł z wysyłką.

#gry #grypc #ps4 #ps5 #ps3 #xboxone #xone #xboxseriesx #xboxseriess #xbox #pcmasterrace #xbox360 #playstation #theelderscrolls #oblivion
kacper3355 - Wczoraj zapowiadałem, dzisiaj pokazuję. Witajcie w kolejnym wpisie na ta...

źródło: comment_1627385920jJHv1NAfxcXanxJdmNe5d9.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darkdancerr: albo ktos o--------l puste pudełko w folie nalepil niby cenę i sprzedal nic niewarty badziew za 100 zl bo kolekcjoner i tak nie otworzy bo jest warte 5000 zl. K---a chyba znalazłem idealne źródło hajsu xD


@floojd: Przy 100 zł gra nie warta świeczki, przy 1000 zł można by rąbać tak kolekcjonerów.
  • Odpowiedz
@kacper3355: Kocham tą grę, dla niej kupowałem nowego kompa. Wielokrotnie ją przeszedłem tylko by szlajać się po Cyrodiil. Podobnie zachwyciło mnie TESO (zbugowane qesty przez które setki ludzi musiały się ustawiać w kolejce( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale nie wiem dlaczego za Skyima nie mam siły się zabrać. Chyba się zestarzałem.
  • Odpowiedz
Niestety folia w moim egzemplarzu jest odrobinę przedarta na dole, więc gra pewnie długo u mnie nie zabawi :/


@kacper3355: xD Ja mam filmy (dvd/blu-ray) kupione jakieś 10 lat temu jeszcze w folii (myślę, że ponad 100 jeszcze z foli nie wyjąłem). Plus parę mang z przed jakichś 5 lat w paczkach z preorderów (starsze niestety moja była kazała mi rozpakować xD).
Cokolwiek to p------e, ale rozumiem ( ͡º
  • Odpowiedz
@kacper3355: Aż mi przypomniałeś, że mojego obliviona pożyczyłem koledze z osiedla i nigdy go więcej nie zobaczyłem. Czas się zgłosić po gierkę... Jakieś 13 lat później.
  • Odpowiedz
@aksal89: Od czego ma mu pęknąć d--a? Oblivion Collector's Edition jest wart jakieś $30, aukcje na ebayu to po prostu handlarze, którzy liczą że znajdzie się jakiś debil, który faktycznie kupi ich towar.
  • Odpowiedz
  • 0
@kacper3355 wiem, niech każdy robi że swoją kasa co chce, ale moim zdaniem trzeba być skończonym idiota żeby dać za to 6000 zł a mówię to jako miłośnik tes
  • Odpowiedz