Wpis z mikrobloga

Straszne jest to jak daleko posunęła się segregacja w naszym kraju, chciałem dziś pojechać samochodem do sklepu, a milicjant zatrzymał mnie i powiedział, że potrzebuję jakiegoś dokumentu, który udowadnia, że nie stwarzam zagrożenia dla innych na drodze, poczułem się jak Żyd w III Rzeszy. Był jeszcze na tyle bezczelny, że wyśmiał mnie, gdy powiedziałem mu, że według konstytucji każdy jest równy wobec prawa, nasze państwo zamienia się w faszystowską dyktaturę na naszych oczach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#neuropa #koronawirus #bekazprawakow #bekazfoliarzy
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zomos: Lepiej sie martw żebyś sam jej nie zaraził covidem. Poza tym może cię zaciekawić, ze ta sama technologia co przy szczepionce na COVID jest teraz używana do opracowania szczepionki na hiv :) także o to tez niedługo nie będziesz sie musiał martwić
  • Odpowiedz
@Krupier
Wiadomo, polscy przedsiębiorcy są tak głupi, że nie domyśla się, że jak jest zdolny to nie ma salmonelli a jak jest niezdolny to jest nosicielem.
  • Odpowiedz
@zomos: „mi nic nie było wiec wszyscy kłamią” świetny argument godny „inteligentnego” człowieka. Nie dziwi mnie kompletnie tez to ze dużo lepiej wiesz jak działają nowo opracowywane szczepionki. Aż nie mogę się doczekać kiedy pochwalisz się swoim wykształceniem.
  • Odpowiedz
Wiadomo, polscy przedsiębiorcy są tak głupi, że nie domyśla się, że jak jest zdolny to nie ma salmonelli a jak jest niezdolny to jest nosicielem.


@i-marszi: domysły, a wiedza to jednak "trochę" co innego.

BTW hipotetycznie - mam HIV/WZW/pneumokoki/grzybicę/opryszczkę (wybierz co ci pasuje) i pracuję w gastronomii. Pracodawca o tym nie wie i się nigdy nie dowie.
  • Odpowiedz
@zomos: sparafrazowalem twój komentarz, powinienes go sobie przeczytać jeszcze raz.
Ozdrowiency powinni być traktowani jak zaszczepieni tu się zgodzę. Po raz kolejny orasz swoje własne argumenty
  • Odpowiedz
@mel0nik: Miras, ten f-----m rozprzestrzenia się niesamowicie. Ostatnio patrzę, a tam zdrowy chłop jedzie po flaszeczce wódeczki. Zdrowy, WOLNY chłop. Nic mu przecież nie grozi bo tylko on pił. Niepijący nie mają się czego bać, przecież oni nie pili. A faszyści, którzy są jak w 3 RZESZY zadzwonili po policję, która to WOLNEGO człowieka wywiozła na wytrzeźwiałkę.
F-----m na każdym kroku miras
  • Odpowiedz
a ze szczepieniem jest inaczej?

Też sucha informacja. Szczepiony lub nieszczepiony.


@rraaddeekk: tylko wymagając szczepienia na konkretny patogen pracodawca już wie konkretnie na co jest to szczepienie. I nie ma w tym nic złego w sytuacji przyjmowania się do pracy gdy warunki są jasno z góry określone z konkretnych powodów (np. śmieciarze czy pracownicy oczyszczalni ścieków mają skierowania na szczepienia od pracodawcy). Nie może być jednak tak, że w trakcie
  • Odpowiedz