Wpis z mikrobloga

Straszne jest to jak daleko posunęła się segregacja w naszym kraju, chciałem dziś pojechać samochodem do sklepu, a milicjant zatrzymał mnie i powiedział, że potrzebuję jakiegoś dokumentu, który udowadnia, że nie stwarzam zagrożenia dla innych na drodze, poczułem się jak Żyd w III Rzeszy. Był jeszcze na tyle bezczelny, że wyśmiał mnie, gdy powiedziałem mu, że według konstytucji każdy jest równy wobec prawa, nasze państwo zamienia się w faszystowską dyktaturę na naszych oczach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#neuropa #koronawirus #bekazprawakow #bekazfoliarzy
  • 70
  • Odpowiedz
@mel0nik: To jest nic, ja ostatnio chciałem nabyć alkohol drogą kupna i w sklepie przy kasie pani pyta mnie o dowód, pytam dowód czego, ona że osobisty, spojrzałem się na nią i mówie że jestem WOLNYM CZŁOWIEKIEM a ona że mi nie sprzeda. A na tym dowodzie jest numer, chyba nie muszę przypominać kogo numerowano w 39 jak bydło. No właśnie. Tym dla nich jesteśmy. Bydłem. Na szczęście udało się nabyć
  • Odpowiedz
@mel0nik: To jeszcze nic. Ostatnio widziałem jak jeden żul rozchylał płaszcza przed ludźmi w parku i go zatrzymali. Rozumiesz? Prowadzą normalną segregację, dyskryminując przy tym ekshibicjonistów, utrudniając im bycie sobą. Przecież to literalnie holokaust.
  • Odpowiedz
@mel0nik:
W ogóle to nie rozumiem dlaczego antyszczepy gadają coś o dyskryminacji. Zarówno antyszczepionkowcy jak i proszczepionkowcy będą mogli korzystać z ulg dla zaszczepionych. Wystarczy, tylko że antyszczepionkowcy się zaszczepią. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
że potrzebuję jakiegoś dokumentu, który udowadnia, że nie stwarzam zagrożenia dla innych na drodze


@mel0nik: bo jak wiadomo każdy rodzi się z autem pod dupą i wrodzoną zdolnością prowadzenia tegoż. Potem przychodzi państwo i bestialsko zakazuje nam korzystania z naszych przyrodzonych aut, wprowadza jakieś przepisy, licencje. Dokładnie tak to właśnie działa.
  • Odpowiedz
  • 2
To że w niektórych wypadkach wolność jest ograniczona jest argumentem w ograniczaniu jej w innych wypadkach?
  • Odpowiedz
a wiesz że doktryna libertariańska tak samo sprzeciwia się obowiązkowym szczepieniom jak też obowiązkowi posiadania prawa jazdy i dowodu osobistego?


@fra234: to zaprzecza stwierdzeniu, że wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
  • Odpowiedz
@mel0nik mało tego.
Znajomy chciał pracować jako barman i musiał mieć zaświadczenie, że jest zdrowy (książeczka sanepidowska).
Przecież Rodo nie pozwala na weryfikację stanu zdrowia przez pracodawcę ;-)
  • Odpowiedz
@mel0nik: to jeszcze nic! Ostatnio jak chciałem wsiąść do samolotu to jakiś gość w zielonym uniformie pytał mnie o jakiś paszport! NWO jest już tutaj!
  • Odpowiedz