Wpis z mikrobloga

Jak ich krytykujesz to pewnie sam jestes takim gejuchem - ohydnym zboczeńcem!!!"


@pinkfloyd12: Nikt nie twierdzi, że zarzutem jest homoseksualizm, tylko hipokryzja - tak jak było w przypadku orgii w której brał udział węgierski homofob. Z jednej strony atakuje homoseksualistów, którzy chcą żyć normalnie, jak reszta, bez bycia demonizowanymi, a z drugiej sam bierze udział w ultrahardkorowej wersji tego czym ludzi straszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziumbalapl: To przytocz mi wypowiedzi tego polityka potwierdzające to co piszesz.

Jakby Korwina przyłapano na pederastycznej orgii nie byłoby w tym nic a nic z hipokryzji - on powtarza od 30 lat, że to co kto robi we własnej sypialni to jest tylko i wyłącznie jego sprawa.
Takie jest stanowisko większości prawicowców. Pewnie i tego węgierskiego homosia też.

Hipokryzją by było jakby go przyłapano na ślubie pederastycznym.
To przytocz mi wypowiedzi tego polityka potwierdzające to co piszesz.


@pinkfloyd12: Po co wypowiedzi? Wystarczy przytoczyć politykę partii Fidesz
https://dw.com/pl/walka-orb%C3%A1na-z-lgbtq-tak-jeste%C5%9Bmy-homofobami/a-53538406

Hipokryzją by było jakby go przyłapano na ślubie pederastycznym.


Nie, hipokryzja jest to, że sam bierze udział w tym, czemu się sprzeciwial publicznie, tzn. czym straszył ludzi. Konserwa, która na codzień bredzi o wartościach, o rodzinie i dzieciach, a potem bierze udział w homo orgii, to taki poziom hipokryzji, że nie
@pinkfloyd12: Nie, mam lepszy przykład: krzyczysz o tym, że ktoś okradł sąsiada i wskazujesz palcem w stronę jakiejś osoby, a dzień później samemu okradasz bank.

Przejrzałem ten link pobieżnie - w którym akapicie jest mowa, że chca zakazać pederastycznych orgii?


Chcą utrudniać życie osobom LGBT, którzy żyją w parze i chcą wyrównania praw, a jednocześnie jeden z nich bierze udział w homoorgii, czyli robi to czym straszy ludzi i co uważa