Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: lubię takie tematy, ja wreszcie kupiłem sobie coś co mnie jednak przykuło i są to jednak droższe produkcje, bo zawsze z nadzieją kupowałem tanie że mnie przyciągną. No ale jednak nie, jednak poczekałem na obniżki, kupiłem te pierwotnie droższe i to był dobry wybór, bo plauge Tales mnie przykuło do monitora na długo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: Tak... Mam do przejścia death stranding ale po prologu wyłączyłem bo mnie znudziło. Days gone pograłem może 70 minut i kosz. Póki co od 3/4 tygodni codziennie gram w rimworld i to mnie nie nudzi. Przynajmniej R5 3600+ 3070 się nie nudzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@jmuhha: Kupiony komp do gier, w bibliotece ze 30 pozycji a większość nigdy nie zainstalowana nawet. Muszę pochwalić factorio, które wciągnęło mnie na ponad 200h i grałbym dalej, gdybym miał czas.
@Hambercios: Obecnie od wielu gier śmierdzi mobilkami lub multiplatformami. Niewiele gier na pc ma nawet interfejs pod pc.

Ciężko mi nawet znaleźć choćby grę ekonomiczna z tak głęboko odwzorowanym systemem finansowym jak te w latach 90. RTS prawie nie ma. Generalnie mało strategii.

Jednak jest trochę perełek, w które gra się bardzo dobrze. Kilka gier odkryłem dzięki darmowkom na epicu. Crying Suns, For The King, albo już znany mi wcześniej Darkest
@algus mnie Days Gone nawet wzięło. I tak po pierwszej godzinie miałem ja w cholere rzucić, dałem jej szanse jednak dnia kolejnego i coś okazała się nie taka zła. Nawet fabularnie, bo zaczyna się generycznie do porzygu przyznaje.
@jmuhha: Kilka lat temu kupiłem kompa do gier za miliony cebulionów, zanim jeszcze otrzymałem zamówienie, to nakupowałem jak głupi gierek na steamie. Okazało się, że w wieku 30lat gry nie wciągają już jak kiedyś na długie godziny. Najgorzej wydane pieniądze ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hambercios Na mnie to nie działa. Za każdym razem jak próbowałem wrócić do jakiejś starszej gry to mnie odrzucało po max godzinie.

@KotBojowy Mam tak samo. Od kiedy kupiłem XOX za grosze a teraz PS4 Pro to nie ruszyłem żadnej gry na pc. Włączam konsolę rozwalam się na kanapie i gram. Wystarczy mi, że kilka godzin dziennie siedzę przy biurku w pracy. Jak mam siadać do biurka jeszcze w domu to momentalnie