Wpis z mikrobloga

@algus: Do Death Stranding potrzeba czasu żeby się wciągnąć, niby symulator kuriera ale muzyka, otoczenie i te wyprawy z ładunkiem potrafią człowieka zatrzymać na długie godziny przy grze. Zwłaszcza na węźle górskim. Ja polecam, niezła historia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: ja mam tak że na zimę i jesien dużo gram i filmów oglądam ( np w tym roku w jakieś dwa miesiące 9 sezonów walking dead obejrzałem) a teraz jak jest cieplej to więcej pracy i nie chce się mi odpalać plejaka i oglDam se filmy na YouTube
  • Odpowiedz
@algus: Days Gone pomimo, że chillowe to jest spoko. Piszę o wersji PC ale też w większość dużych gier nie grałem także taki format mnie nie wynudził.

Zabijanie dużych hord zombiaków jest tam rozwiązane rewelacyjnie, chociaż faktycznie walki z ludźmi szału nie robią.

Jak masz do ubicia po parę tysięcy zombie w jednej chmarze to naprawdę jest
  • Odpowiedz
  • 1
@algus Ja podobnie mialem jak sciagnalem Rimwold. Wowczas gra miala ze 100 mb a orałem w nią przez parenascie godzin bez przerwy dzien w dzien
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nevill: Z rimworld mam tak jak chyba każdy w tą grę grający. Gram, po 3/4 tygodniach ciągłej gry zaczyna mnie nudzić - przerwa 6/12 miesiecy - powtórz wszytkie punkty od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oj grało się w wersję alfa, ale teraz to jest jeszcze większy sztos a z prawie 200 modami jeszcze większy ()
  • Odpowiedz
@jmuhha: Już któryś tydzień szukam czegokolwiek, na PC gram tylko w CivVI, Crusader Kings III i Europkę. Każdy po 30 min bo później zaczynają nudzić. Kupiłem też xboxa z gejpassem. Z całości zabawy gram tylko w Dooma, Halo i GTAV. Wszystkie nowe gry idą od razu na śmietnik.
  • Odpowiedz
@jmuhha: mam sporo gier i lubię po prostu spędzać kilka godzin na otwartym świecie.
Gram w gry tylko singlowe, a dzięki modom i cheatom które ciągle używam jest niesamowita grywalność.
  • Odpowiedz
Zabrzmię boomersko, ale polecam zagrać w gry poniżej 2011 roku. Pewnie grosza grafika, bla, bla, bla, ale gry nie były robione, pod chińskiego odbiorcę, lub amerykańskiego (czyli, przepiękne, genialne cutscenki, a same mechaniki, dno).


@Hambercios: Starsze gry w miały rozbudowane single, a nowe multi.
  • Odpowiedz
@pi73r: Darkest Dunegeon zbyt casualowy? xD

Ile godzin potrzebowałeś na przejście gry na normalu bez poradników? Czy jak casual ogarnąłeś sobie pomoc z neta i gra zrobiła się szybko dosyć łatwa, bo nie musiałeś jej rozgryźć? ;)
  • Odpowiedz
@DiscoKhan:
Gre przeszedlem grajac na pitchblack modzie, ktory podkrecal statystyki wszystkich przeciwnikow o 300% i dodawal dodatkowe ataki/traity i nie zginal mi ani jeden bohater (i tak byla zdecydowanie za prosta, bo core tej gry jest zly, branie czegokolwiek poza single target dps nie ma sensu). Przeciez ta gra ma tylko dobry marketing. Zeby to przejsc na luzaku nawet wystarczy isc w highest single target dmg i ulozyc w miare
  • Odpowiedz
@pi73r: #!$%@? nie uwierzę, że za pierwszym razem grałeś na pitch black modzie.

Nie ma szans bez super fuksa nie stracić postaci na którymś z bosów.

Nie twierdzę, że gra jest niewiarygodnie trudna ale ty chyba nie wiesz jak wyglądają casualowe gry stary xD

Jeszcze raz, ile czasu na przejście gry pierwszy raz i ile czasu żeby przejść na pitchblack modzie?
  • Odpowiedz
@DiscoKhan:
No za drugim na pbm, chyba oczywiste xD
Nie mam pojęcia ile dokladnie mi to zeszlo, to przecież było ~5 lat temu (ale zalapalem sie na ten achievement by skonczyc gre w x tygodni czy tam dni) xD
Tak, zdaje sobie sprawe, ze to nie jest poziom dzisiejszych gier AAA dla kompletnych casuali, no ale na to jak gra byla reklamowana i odbierana, no to straszna bieda i tyle.
  • Odpowiedz