Wpis z mikrobloga

nie miałam żadnego problemu żeby panie przyszły na biało i jasno ubrane, przecież wiadomo kto jest panną młodą


@mrs_badger: widocznie na tym weselu pan mlody bedzie chlal tak bardzo, ze pod koniec mu sie moze mylic, ktorą ma obsciskiwac, jesli więcej niż jedna będzie na biało.

Mnie najbardziej ujęło na tej liscie "to wesele z klasą". W zestawieniu z tą listą brzmi to komicznie. No chyba, ze panna mloda to nauczcycielka
@FHA96: wyczuwam #!$%@? umysłowe panny młodej. Jakiś chłopak nie wie w co się wpakował. Chociaż punkt z zakazem wrzucania zdjęć jest spoko, tylko źle świadczy o ich znajomych i o nich samych skoro od razy wiedzą że fotki z wesela pójdą w świat
@FHA96: Na weselu mojej siostry nawalony kuzyn zasnął na kanapie w bawialni dla dzieci i zsikal się w gacie zalewając kanapę.. O 5 rano moja mama próbowała ogarnąć sytuację czyszcząc i susząc suszarką po którą specjalnie jechała do domu a kuzyn nawet nie przeprosił x.x Poniekąd nie dziwię się tej liście ale kto ma się nawalić albo odwalić imbe ten i tak to zrobi ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Limonene może się nieprecyzyjnie wyraziłem. Uważam że jak ktoś narobi gównianych zdjęć czy relacji i to wrzuca ośmieszając kogoś kto na nich jest zawarty to jest bydłem. W dodatku kto normalny robi rela je z tego że poszedł na czyjś ślub, no kur.. proszę Cię!
A co do czyichś życzeń to można je spelniac, można olać, nie mają one żadnej mocy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FHA96: część punktów jest w miarę rozsadna, ale zakaz zdjęc na insta to chyba dali, bo wywalili pare koła na "imienazwisko fotograficzne atelier" i dupa ich piecze ze ktos zgarnie ich lajki z instagrama, bo "ta koleżanka od zdjec ma dużo pracy" xD

No i przede wszystkim, ten do kogo takie coś jest kierowane się tym w ogole nie przejmie
Może panna młoda wie, że to będzie spęt chama, więc 0 wstydu napisać chamowi, że to będzie kulturalne przyjęcie a nie ryk pijanego i obrzyganego bydla. Nic złego nie widzę w tym, żeby poinformować bydło o zasadach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FHA96: Polactwo na weselu to najgorsze co może się przytarafic. Pracuje w "branży" hobbystycznie i na każdym weselu jest taki jeden #!$%@? stolik buraków którzy popsują zabawę całej reszcie.

Bo u nich #!$%@? na wsi to lepsze jedzenie lepszy alkohol, super zabawy i łorkiestra gra żywo pod nuszke a tutaj to nie ma zabawy...

Przypieprzanie się do zespołu/dj co 5 min I darcie ryja przy stole to standard.