Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@shesellsseashells to chyba kwestia tego, że po kobiecie mniej się ktoś spodziewa, że będzie miała syf i jak ktoś ten syf zobaczy, to jest w szoku, a jak zobaczy u faceta to pomyśli, to ee przecież to facet. No i potem komuś opowie o sufie u kobiety, a nie u faceta, bo to ciekawsze i potem tak sobie wszyscy gadają i przekazują dalej o tych kobietach syfiarach, no i tak zostaje, że
@twoi_oyciec: Bo jak nie wiesz co zrobić z gotowym schabowym z lodówki, którego zapakowali Ci w domu żebyś nie umarł z głodu to jednak za dobrze o Tobie nie świadczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lronman: sam nie należę do przesadnie zorganizowanych osób i jakiś miesiąc temu np. wywaliłem z wielkim bólem jakieś 100 butelek po piwie, które miałem odnieść do sklepu XD ale zawsze na takich filmach/zdjęciach fascynuje mnie robactwo, które udało się wyhodować. U mnie maks. to pająki, które w sumie są spoko ale nigdy mi nic nie pełzało. Może to dlatego, że głównie jem na mieście ale zdarzało się, że naczynia leżały w
kibel berłem przetarła po sraniu


@BaRi: o jak mnie to #!$%@? niemiłosiernie. W akademiku akurat nigdy nie mieszkałem ale zdarzały się jakieś gównonoclegi za czasów studenckich, w różnego rodzaju pensjonatach czy hostelach z jednym kiblem na kilka pokoi. Mijam się takim typem w korytarzu, patrzy mi się prosto w oczy, nawet się ukłoni, powie "dzień dobry" a w muszli armageddon, jakby problemem było wziąć tę szczotkę na kiju i machnąć kilka