Wpis z mikrobloga

@thisismaddnes:my też jesteśmy cwani. Też potrafimy wykorzystać słabości kobiet. Ale nie róbmy tego. Jesteśmy plec silniejsza i kropka. One są plec piękna. I żyjmy w symbiozie. Ja lvl40 kawaler z wyboru, randkujacy reguralnie :)
@BlackpillNaCalego: Wiesz co, to otwarty układ bo w związki nie wchodzę. Z tego co wiem ona utrzymuje romantyczny kontakt z jaką koleżanka która chciala by mnie kiedyś poznać. XD a co Ty dziś robisz? Lol? Wow? Wykop do rana przy Monsterku lub harnasiu. Pokazalem jej twoje wpisy. I nie może przestać się śmiać.
a co Ty dziś robisz? Lol? Wow? Wykop do rana przy Monsterku lub harnasiu. Pokazalem jej twoje wpisy. I nie może przestać się śmiać.


@smokingcat: Tak było.

Gdybyś miał zajebistą sytuację, to byś tutaj nie siedział wykłócając się z innymi. Szczęśliwi ludzie są zajęci rzeczywistością, a nie tkwią w wirtualności.
Może to nie jest tak ze teraz są zle czasy dla mężczyzn tylko po prostu tych mężczyzn jest mało


@smokingcat: A może daj ludziom żyć jak im się podoba i nie uzurpuj sobie prawa do oceniania kto ma prawo nazywać się facetem a kto nie?
Ładnie i szlachetnie brzmią twoje hasła o symbiozie, dobrym wychowaniu o niewykorzystywaniu kobiet, tylko ta różowa wizja świata mi upada w momencie, gdy czytam taki wpis