Wpis z mikrobloga

@Thachii: Po pierwsze to nie ma nic złego w byciu miłym i pomaganiu słabszym.
Po drugie to tylko dzieci. Nie dopisuj do tego ideologii.
Po trzecie naucz się interpunkcji bo nie masz pojęcie kiedy należy postawić kropkę, a kiedy przecinek.
  • Odpowiedz
my też jesteśmy cwani. Też potrafimy wykorzystać słabości kobiet. Ale nie róbmy tego. Jesteśmy plec silniejsza i kropka. One są plec piękna. I żyjmy w symbiozie. Ja lvl40 kawaler z wyboru, randkujacy reguralnie :)


@smokingcat: Jesteś p---------m seksistą i kropka. Kobiety wcale nie są słabsze od mężczyzn - wręcz przeciwnie, są silniejsze chociażby psychicznie. Lepiej znoszą cielesne dolegliwości. Ogólnie to w p-----e mam te twoje staroświeckie przekonania na temat kobiet.
  • Odpowiedz
I tak zarucha szybciej od was :D Obrażajcie się dalej na cały świat to na pewno będziecie szczęśliwsi.


@jafek21: XD Tak, zarucha dziesiąty w kolejce, jak już suka poskacze na kutasach lepszych od niego. Nagle się jej "odmieni" i zaakceptuje pokornego cielaczka beciaczka. Ważne, żeby dać się wyruchać samcom alfa, a potem znaleźć beciaka na starość. Tak większość kobiet działa. Ale to szmaty, dziwki, gówniary, nie kobiety.
  • Odpowiedz
@jafek21: Pomaganie słabszym jest uczciwe wtedy, kiedy słabi nie wykorzystują swojej słabości jako siły. Tak jednak często się dzieje, że słabi wykorzystują swoją słabość jako formę szantażu i oszukaństwa, czasem nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Kobiety też tak robią, kiedy czują się słabsze i zagrożone względem mężczyzny. Kobiety to nie są jednak święte niewiniątka, a zwykli ludzie. Po prostu jako istoty słabsze fizycznie muszą korzystać z siły psychologicznej,
  • Odpowiedz
@Plp_: Spokojnie, rynek szmaty zweryfikuje. Walnie trzydziestka, najpóźniej czterdziestka, i skończy się przebieranie w chadach. Gorzej jeśli znajdą się beciaki gotowe dać usiąść karynie na mordzie za s--s raz w miesiącu i wychowywanie nieswoich dzieciaków.
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Typowa kobieta. Przebiegła, kłamliwa istota. Facet może dać w mordę i nie musi kryć się z intencjami. Kobieta nie może, więc musi rozwijać społeczną inteligencję. Ale panie, przecież kobiety to takie aniołki, po stópkach całować, niewinne białogłowe, nie to co barbarzyńca facet!
  • Odpowiedz
@anonimowy-anon: Aha:) ja się będę zachowywać gentlemanem nawet jak one nie będą. Bo tak mnie wychowano. Nauczono mnie być gentlemanem bez względu na wszystko. Szanuje twoje przekonania i nie o wnikam ich. Rzeczywistość je zweryfikuje.
  • Odpowiedz