Wpis z mikrobloga

Mirki pracuje ktoś w spedycji/logistyce na iphone + macbook? mam obecnie android + laptop windows, pc windows i zastanawiam się czy się nie przerzucić, zależy mi na wysyłaniu smsów z lapka, połączenie z whatsapp macbooka, timocom, trans etc.
Ktoś się przestawiał może na taki sprzęt i może dać opinię? Bo już gdzieś czytałem na vipoku, że komuś coś nie działa, i ktoś pisał, że jest #!$%@? jak wziął apple do pracy w transporcie. Rozumiem, że nie będę mógł połączyć PC windows z iphone do wysyłania smsów?
#apple #macbook #ios #transport #spedycja #logistyka #android
  • 4
@smway: Windows można połączyć z iPhone do SMSów przez apkę "Twój telefon", ale moje doświadczenia z tą aplikacją są tragiczne - doszło do tego, że za każdym razem jak wysłałem z jej poziomu SMSa musiałem się upewnić na telefonie, że na pewno został wysłany (i w większości wypadków NIE był). Jeśli nie masz jakiegoś wybitnie specyficznego softu, o którego działanie się obawiasz to nie widzę przeciwwskazań, by brać Maka. Szczególnie, że
@smway: zależy z jakiego TMS korzystasz i jakie platformy używasz. Na 100% nie działa timo na Mac OS, tylko trzeba portować Windowsa (więc sens posiadania maca znika). I pewnie 90% systemów TMS nie działa na Mac OS

Zainstaluj szoferom telegrama i w ten sposób przekazuj im info