Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sins: są lepszej jakości vo są sztywne tam gdzie koła być powinny. Szprychy działają na ściskanie i rozciąganie, nie są przystosowane do napięć bocznych, które to gówno powoduje
@Baczy: Chcesz mi powiedziec, ze lepsze kola (np karbon) pękną pod naporem odblasku? O jakim modelu mówisz koła? Do jakiego typu roweru? To że Airbike coś wspomniał nie znaczy, ze tak jest :) daj Mi konkretny model koła a sprawdzę właściwości materiału z którego jest zroviony i zestawie to z wytrzymałością plastiku chińskich odblasków :)))
dlaczego część rowerzystów hejtuje odblaski na kołach i doradza innym, żeby je demontować


@goferek: Ja zdjąłem bo zaczęły trzaskać na szprychach.
Przez jakiś czas myślałem że to szprychy trzaskają, kupiłem klucz i je podokręcałem ale to nic nie dało.
Potem myślałem że to coś w łożyskach trzaska i zaprowadziłem do naprawy, gość od rowerów powiedział że to pewnie te odblaski tak #!$%@?ą i oczywiście po zdjęciu już nic nie trzaska.
@Baczy: Piszesz, ze mogą połamać szlrychy. Wiec powiedziałem byś doprecyzowal. W komentarzu zawarłeś zdawkowe informacje. Wyjaśniłem Ci ze się to kupy nie trzyma wiec poprosiłem o wyjaśnienie. Dopowiedziałeś, ze więcej wiedzy nie masz wiec dalej nie pogadamy. Tylko zastanow się - stał / Alu / Carbon przeciwko plastikowi :) nie trzeba być samozwańczym królem roweru by te zagadkę rozwiązać ;) a jak już piszesz coś to zbadaj temat zanim napiszesz bo