Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@marshmallowfluff: @AnonimoweMirkoWyznania: @baton-: wykopki: laski mają na nas #!$%@?, szukają tylko chadow i mokebe
Też wykopki: lubię takie chude, takie nie za grube, więc sorry ale nie chce cię urazić.

Ja #!$%@? czy na prawdę ciężko jest iść z kimś kto nie jest w naszym typie na randkę? Życie sobie z nią będziesz układał? Jest bardzo duża szansa że oprócz wagi coś innego tobie albo jej w tobie się
OP: @ArniHell:

wykopki: laski mają na nas #!$%@?, szukają tylko chadow i mokebe

Też wykopki: lubię takie chude, takie nie za grube, więc sorry ale nie chce cię urazić.


Ja #!$%@? czy na prawdę ciężko jest iść z kimś kto nie jest w naszym typie na randkę? Życie sobie z nią będziesz układał? Jest bardzo duża szansa że oprócz wagi coś innego tobie albo jej w tobie się nie spodoba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ktoś taki kogo nie trzeba bzykać i nadal dobrze się będziesz czuć w jego towarzystwie xD pójdziesz na randkę i się okaże że to nie to ale będziecie mieli podobną pasję i jeb nagle kumpela się trafiła czy to na rower czy na jakieś wycieczki, czy nawet do głupiego zbierania znaczków (bez obrazy dla filatelistów). No chyba że nie potrzebujesz takich relacji lub się na nich przejechałeś wtedy to zrozumiem.
OP: @ArniHell:

ktoś taki kogo nie trzeba bzykać i nadal dobrze się będziesz czuć w jego towarzystwie xD pójdziesz na randkę i się okaże że to nie to ale będziecie mieli podobną pasję i jeb nagle kumpela się trafiła czy to na rower czy na jakieś wycieczki, czy nawet do głupiego zbierania znaczków (bez obrazy dla filatelistów). No chyba że nie potrzebujesz takich relacji lub się na nich przejechałeś wtedy
Ja #!$%@? czy na prawdę ciężko jest iść z kimś kto nie jest w naszym typie na randkę? Życie sobie z nią będziesz układał? Jest bardzo duża szansa że oprócz wagi coś innego tobie albo jej w tobie się nie spodoba.


@ArniHell:
A to on ma #!$%@? jakiś obowiązek się z kimkolwiek spotykać? Najlepiej zmarnować sobie i komuś czas na bezsensownej randce bez żadnego potencjału, bo "może" coś z tego będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: nie ma żadnego obowiązku ale skreślanie ludzi przez wygląd jest w #!$%@? płytkie, każdy ma jakieś wady. Nikt nie będzie idealny. Może źle się wyraziłem ale sam bym olał laske która pali albo piję bo tego nie znoszę.