Wpis z mikrobloga

Dlaczego wiekszosc rodakow w UK to szury i antyszczepionkowcy? Praktycznie kazdy moj polski znajomy. Na dodatek bylem w sobote na grillu u znajomego i bylo tam jakies 12 obcych osob. Po chwili rozmowa zeszla na covid i dowiedzialem sie ze to spisek, od szczepionek sie umiera, a raka mozna leczyc woda z filtra?
#uk
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksos: ja staram się takie ameby nie wyprowadzać z błędu ani nie obrażać. To są bardzo łatwowierni ludzie, często wręcz niespotykani frajerzy, ale serca potrafią mieć dobre, więc w razie czego mogą mi pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wspolczuje twoim znajomym posiadania takiego "znajomego" jak ty, gdzie w necie ich zwyczajnie nazywasz UK "szury i antyszczepionkowcy? Praktycznie kazdy moj polski znajomy.". Ja piernicze toksyczna osobka z ciebie.

Jezeli chodzi o osoby co nie biora a osoby co biora, dlaczego branie byle czego jest ok, a odmowa to od razu idiota? Poczytaj sobie zawartosc szczepionki, luknij czy nie ma rzeczy ktore ci zaszkadza itd..


@blakker: Ziom, ale jest ogromna różnica między przeciwnikiem szczepień a szurem antyszczepionkowym... Przeciwnik szczepień ma jakieś logiczne argumenty.
Szur wierzy, że w szczepionkach są chipy do kontroli i depopulacji ludzkości wymyślone przez Billa Gatesa, a żadnego koronawirusa tak naprawdę nie ma, bo to tylko spisek, by wszystkich w tajemnicy
  • Odpowiedz
@ksos: nie wiem co narzekasz, sam obracasz się w tym kręgu, zawsze możesz przyjąć 3 dawkę i w---------ć do Chin gdzie jest twoja ziemia obiecana szczęśliwych i zaszczepionych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GregPelka: Jestem zwolenniczką szczepień, więc ciężko mi się wypowiadać za kogoś, z czyimi poglądami się nie utożsamiam...
Widzę jednak dużą różnicę między ludźmi, którzy poddają w wątpliwość to, czy ozdrowieńcy powinni się szczepić a tymi, co twierdzą, że w szczepionkach są chipy.
  • Odpowiedz
  • 2
Dla wszystkich oceniajacych moje towarzystwo - wy sie powinniscie leczyc. Co ja mam k---a CV sprawdzac i robic credit score check z Experian zanim z kims zaczne rozmawiac? Nigdy nie dzielilem ludzi na kategorie i zadna praca nie chanbi a idac waszym tokiem myslenia to pewnie nie moglbym sie zadawac z 99% z was bo jestescie nizj w hierarchii. Kasta k---a. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksos: kiedyś kumpel Anglik zapytał mnie o co chodzi, że każdy Polak które zna z siłowni prawie za kazdym razem ćwiczy w jakimś t-shirtcie którym mówi o "Plandemii" albo coś tam o szczepionkach
  • Odpowiedz
którzy poddają w wątpliwość to, czy ozdrowieńcy powinni się szczepić


@Pantegram: Why not?!
Pytanie w stylu. Zapinam pasy bezpieczeństwa w samochodzie. Nie chcę poduszki powietrznej. A kuzynie sąsiada szwagra taka wystrzeliła i umar! Spizeg producentów poduszek powietrznych! xD
  • Odpowiedz
@GregPelka: No ja też uważam, że powinni się szczepić, bo przecież nic to nie zaszkodzi, no ale wiesz - niektórzy się boją tych strasznych NOPów albo tego, że jeszcze nie wszystkie badania są zakończone i nie przetłumaczysz :/

W każdym razie przynajmniej to nie jest taki debilizm jak typowy szuryzm w stylu "hurrr durr po co komu szczepionki, jak wystarczy jeść czosnek i pić olej z oregano", z czym niestety
  • Odpowiedz