Wpis z mikrobloga

Dlaczego wiekszosc rodakow w UK to szury i antyszczepionkowcy? Praktycznie kazdy moj polski znajomy. Na dodatek bylem w sobote na grillu u znajomego i bylo tam jakies 12 obcych osob. Po chwili rozmowa zeszla na covid i dowiedzialem sie ze to spisek, od szczepionek sie umiera, a raka mozna leczyc woda z filtra?
#uk
  • 95
  • Odpowiedz
@ksos: Są normalni, ale trzeba poszukać, potestować - to wymaga czasu i inwestycji. No i prawda jest taka, że bliskie stosunki dasz radę utrzymywać z ok 15 osobami - jak chcesz poznać kogoś nowego to kogoś musisz odpalić. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 3
@ksos: Ciągle mnie dziwi, że to zaszczepieni, czyli w teorii "zabezpieczeni" ciągle mają problem do ludzi którzy zdecydowali inaczej i nie ufają tak bezgranicznie w każde zaslyszane w mediach słowo. Zgadzam się że duża część ludzi to debile, ale ci którzy są sceptyczni co do tego co się wokół Dawida dzieje nie są odrazu, jak to nazwałeś patologia. To mnie dziwi, że ci niby swiatli zaszczepieni są tak ślepi i
  • Odpowiedz
@Jabud: z antyszczepionkowcami to jest jak z mysla libertarianska - zaskakoujaco wysoko koleracja miedzy debilami, #!$%@? i polmozgami a ich wyznawcami.
  • Odpowiedz
  • 3
@ksos: Jeśli mamusia z fejsbuka nie chce szczepić swojego małego dziecka, bo się naczytała, że szczepionki wywołują autyzm to tak, jest dla mnie antyszepionkowcem. Ale problemem jest, że dla was zaszczepionych i innych kowidowcow, antyszczepionkowcem jest teraz każdy kto odmawia przyjęcia safe and effective vaccine w fazie testowej, która firmy ubezpieczeniowe nadal uznają jako eksperyment. Dziękuję, poczekam, tylko martwi mnie to, że ludzie nie widzą, że wcale nie chodzi o
  • Odpowiedz
@ksos: absolutnie nie. Natomiast ja nie rzucam tekstami w stylu, że "wiekszość coś". Z mojej perspektywy jest zupełnie odwrotnie niż piszesz. Znam dwóch ludzi o których piszesz "szury i antyszczepionkowcy" i żaden z nich nie mieszka w UK ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden to brat mojej żony a drugi kolega z pracy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ksos: przecież polonia i szurostwo to praktycznie mem od spokojnie wielu, wielu lat xD
Tak było z UFO, szczepionkami, 5G, gorszą jakością opieki medycznej (tak, żeby wymordować polak00w), wcześniej z NATO, UE, wymieniać można w nieskończoność xD
A bierze się to oczywiście z potrzeby socjalizowania się z innymi Polakami a najłatwiej z tymi którzy drą japę najgłośniej a niekoniecznie sensownie.

Najlepsze jest to że najwięcej się drą o WOLNEJ POLSCE
  • Odpowiedz
@ksos: spośród moich bliższych lub dalszych znajomych tylko jeden gość wyjechał do UK - oczywiście jeden z największych osłów, nawet nie wiem czy szkołę średnią skończył xD

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
moze wy zwyjecie w jakiejs bance ale ja pomimo mieszkania tutaj 13 lat, skonczenia studiow i white colllar job nie spotkalem normlanych rodakow.


@ksos: Też jestem tu od 13 lat, też skończyłem studia, też mam white collar job i jestem przeciwny "szczepionce" na Covid. Będę do zakończenia testów klinicznych, czyli do 2024. Dlaczego? Bo nie wiadomo co ona robi, a jedynym jej pozytywem jest łagodniejszy przebieg potencjalnej choroby.
  • Odpowiedz