Wpis z mikrobloga

Dlaczego wiekszosc rodakow w UK to szury i antyszczepionkowcy? Praktycznie kazdy moj polski znajomy. Na dodatek bylem w sobote na grillu u znajomego i bylo tam jakies 12 obcych osob. Po chwili rozmowa zeszla na covid i dowiedzialem sie ze to spisek, od szczepionek sie umiera, a raka mozna leczyc woda z filtra?
#uk
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksos: Ogolnie Polacy maja takie nastawienie, wiec to nie tylko na emigracji wystepuje. Wiekszosc meiszka w UK, ale dalej ma kontakt z ludzmi z Polski i oglada polska TV.
  • Odpowiedz
@pol-scot: ja mam miec pretensje do siebie ze 85% ludzi tutaj to foliarze? Przeciez pisze ze bylo tam kolejnych obcych 12 osob, ktorzy okazali sie antyszczepami!
  • Odpowiedz
Dlaczego wiekszosc rodakow w UK to szury i antyszczepionkowcy?


@ksos: bo do UK wyjechała masa patologii? Wszyscy debile których pamiętam ze szkoły siedzą za granicą. Widocznie trafiłeś na podobną ekipę i tyle.
  • Odpowiedz
@ksos: Każdy jeden dusi się w papierowej masce... do czasu jak złapie wirusa to potem już astmy, problemy z sercem i wszystkie inne powikłania. Szczepic też się nie chcieli ale się okazało, że rząd tak wymyślił, że bez szczepienia nie da rady za bardzo i na wakacje i tak normalnie w życiu to by wzięli dwie dawki doodbytniczo w jeden dzień ( )

@ksos
  • Odpowiedz
@PanKracy582: moze wy zwyjecie w jakiejs bance ale ja pomimo mieszkania tutaj 13 lat, skonczenia studiow i white colllar job nie spotkalem normlanych rodakow.
  • Odpowiedz
@ksos W sumie to dość polskie że rozmowa szybko zeszła na taki polaryzujące temat. Być może Brytyjczycy też takie szury, tylko taki temat miałby dużo mniejsze szanse pojawienia się, więc tego tak od razu nie widać?
  • Odpowiedz
@PanKracy582: odesparowalem sie tzn nie specjalnie ale naturalnie tak wyszlo ze malo z rodakami mam wspolnego przez gruba patologie tutaj i brak normalnych ludzi expatow. Bylem u znajomego z czasow licealnych ktory mieszka w Londynie.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: nie rozumiem. Jakby tajemnica bylo to ze 'quality' rodakow na wyspach jest co najmniej slaba. Przeciez to sama statystyka a nie typ towarzystwa - tak dziala m.in. exit poll w wyborach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksos:
nie chodzi mi o to, że 'jakość' znajomych za granicą jest taka a nie inna

chodzi mi o to, że towarzystwo w którym się obracasz jest takie

czego kurna nie rozumiesz? XD
  • Odpowiedz