Wpis z mikrobloga

Dlaczego wiekszosc rodakow w UK to szury i antyszczepionkowcy? Praktycznie kazdy moj polski znajomy. Na dodatek bylem w sobote na grillu u znajomego i bylo tam jakies 12 obcych osob. Po chwili rozmowa zeszla na covid i dowiedzialem sie ze to spisek, od szczepionek sie umiera, a raka mozna leczyc woda z filtra?
#uk
  • 95
  • Odpowiedz
@ksos: bo to kierunek w większości szurow i patoli. Ostatnio sie okazalo, ze jeden z czołowych katoszurow wykopu dandrofag, czy jak mu tam, jest na emigracji w uk.
  • Odpowiedz
@ksos: Wspolczuje twoim znajomym posiadania takiego "znajomego" jak ty, gdzie w necie ich zwyczajnie nazywasz UK "szury i antyszczepionkowcy? Praktycznie kazdy moj polski znajomy.". Ja piernicze toksyczna osobka z ciebie.

Jezeli chodzi o osoby co nie biora a osoby co biora, dlaczego branie byle czego jest ok, a odmowa to od razu idiota? Poczytaj sobie zawartosc szczepionki, luknij czy nie ma rzeczy ktore ci zaszkadza itd..

Kazdy jest inny, czy
  • Odpowiedz
@ksos: serio podczas spotkań ze znajomymi poruszacie temat wirusa? Nie rzygasz już tym? Jeszcze powiedz, że pytacie się nawzajem kto jest szczepiony? XD
  • Odpowiedz
@ksos: kilka tygodni temu pojechałem kamperkiem do walii na weekend. zaparkowałem w nocy w ulubionym miejscu na dzikusa i poszedłem smacznie spac. obudziło mnie szczebiotanie jakiejś baby z polskim akcentem o eksperymencie medycznym xD "#!$%@? mać" - pomyślałem sobie.
  • Odpowiedz
Bo większość ludzi to debile, także ci którzy sa naszymi dobrymi znajomymi, partnerami, rodzicami. Niestety.


@arinkao: patrząc na to jak wielu ludzi szczepi się "by móc podróżować" czy "by móc iść na koncert" to faktycznie, masz rację.
  • Odpowiedz
z antyszczepionkowcami to jest jak z mysla libertarianska - zaskakoujaco wysoko koleracja miedzy debilami, #!$%@? i polmozgami a ich wyznawcami.


@ksos: ale czekaj, to ty mówisz o antyszczepionkowcach czy ludziach, którzy nie chcą się szczepić przeciwko koronce? Bo wiesz, że bycie tym drugim nie sprawia, że jest się antyszczepionkowcem w ogóle? Wiesz, prawda?
  • Odpowiedz
@ksos ja w sumie nie mam znajomych Polakow, oprocz kolezanki z pracy, ktora jest fanka Zieby. Ale za to jestem na kilku grupach polskich na fb i tam co sie dzieje to jest dramat. Ilosc glupoty mnie przeraza i potrafie zrozumiec, ze ktos sie obawia i nie chce sie szczepic lub nie czuje takiej potrzeby bo jest mlody, zdrowy itp, ale to #!$%@? o eksperymentach medycznych, wlaczaniu myslenia, wolnosci i nowym
  • Odpowiedz
@blakker: jaka toksyczna osoba? Jestem chyba najbardziej easy going osoba w tym smutnym jak #!$%@? swiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziele sie tylko z spostrzezeniami - ludzie innych nacji, w pracy czy po pracy sa w 70-80% zastszczepieni. Szurami jakich znam jest tylko sasiad jamajczyk, zaciekly protestant chcacy wszystkich przekonwertowac na Jezusa i muzulmanin z BJJ, co chwile wysylajcy mi filmiki o tym ze szczepionki to
  • Odpowiedz
@ksos: ty ale miałem to samo xd moi znajomi w 80% tu poszczepienni ale pojechałem na imprezę w lesie z jakimiś nieznajomymi gdzie znałem tam dwie osoby. A co się bzdur nasłuchałem to do dziś trudno mi strawić
  • Odpowiedz