Wpis z mikrobloga

@swza: a kto powiedział że ja mam ryj obrzydliwy? U mnie sytuacja wygląda inaczej po prostu mam pozycję społeczną i hajs natomiast z uwagi na #!$%@?ą hipergamię podbijają do mnie p0lki 3k netto więc #!$%@?ę takie związki nie będę szmuli sponsorował.

Ty za to robisz #!$%@?ę z logiki jak #!$%@? nigdy obok przegrywu nie stałeś więc nie masz pojęcia o czym piszesz. Nawet nie starasz się zrozumieć tych ludzi.
@Miler111111: o ile z tymi wysrywami na temat wygladu mozna sie po części zgodzić to z hajsem nie. Naprawdę rzadkością jest, zeby laska patrzyla na kase. No moze jakies 16 latce to bedzie imponować, ale jej jakikolwiek hajs imponuje, bo jeszcze sama nie pracuje i go nie ma. Ani ja, ani zaden z moich znajomych rowiesnikow, ani kolegow z pracy nie jest w tych top15%, a jakos 9 na 10 ma
@Jestembogaty: ja np. z wyglądu nie jestem przegrywem jakimś, mam 187 cm, w miarę wysportowany (chodzę sobie na silke od 2 miechow, wcześniej nie byłem grubasem ani nic takiego) ale zarabiam 3,5k, nie mam fury i już #!$%@? odpadam w przedbiegach xD i niech nikt nie #!$%@? bo byłem w paru związkach, wiec nie jestem jakiś #!$%@?, ale mam teraz 28 lat i już nie ma szans na nic - chyba
@JanRouterTrzeci: xdddddddddd typie ale czy ty nie widzisz, że odrzucasz babę za coś czego nie zrobiła? skąd wiesz, że ona na bank bedzie cie #!$%@? na hajs, nie znasz jej typie to jest własnie typowe porycie od tagu przegryw, jeszcze jej nie znam, jeszcze nie mam pojęcia jaka jest ale już jest #!$%@?ą robiącą mnie na hajs xddd
paranoja, psychoza ... skoro jestes taki fifarafa i chcesz taka a nie inna
@swza: Przez całe swoje życie dobrze mi sie gadało z wieloma babami. I przez całe moje życie ani jedna nie patrzyła na mnie jak na faceta, tylko jak na bezpłciową kluche. Zero podrywu, zero klejenia sie, zero #!$%@? czegokolwiek. Ach, no i raz na jakiś czas słyszałem legendarne "jesteś fajny, dlaczego nie masz dziewczyny?" co jest bardzo powszechnie znanym wyrokiem seksualnej śmierci. Więc mi tu nie #!$%@? o jakimś uwodzeniu i
@swza: #!$%@? gościu pomyśl skoro ty zarabiasz 30k a baba 3k msc to jak to życie będzie wyglądać?

Opcja 1: ty ją sponsorujesz żeby żyć na przyzwoitym poziomie
Opcja 2: ty zniżasz swój poziom życia do wegetacji 3k mc

Obie opcje #!$%@?.

Also to tylko jej wina że #!$%@? zarabia, niech celuje w typów ktorzy też #!$%@? zarabiają
@swza: Warto również pamiętać o tym, że Blackpill mówi o czystym pożądaniu. Nie sztuką jest ''wyrwać'' laskę, zaliczyć, upić, zapłacić, kupić czy być w związku z litości. Wielu wyznawcom blackpill w tym mi chodzi głównie o czyste, zwierzęce pożądanie drugiej osoby, a to można uzyskać tylko za pomocą odpowiedniego wyglądu. A to co się podoba u 95% społeczeństwa, mamy udokumentowane naukowo. TAK OCZYWIŚCIE ŻE ZAWSZE SĄ ODCHYŁY OD NORMY i znajdzie
@swza Kolego na zły tag trafiłeś, tutaj argumenty nic nie dają i tylko czas można stracić bo tego kółka wzajemnej deprawacji niczym nie przekonasz. Im pasuje taki stan rzeczy i będą zaciekle walczyć o swoje #!$%@?.