Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: no nie masz, jakbyś kiedyś rozmawiał z jakąś kobietą to byś wiedział, że sporo z nich wgle nie brało pod uwagę swojego obecnego partnera , jak się jest wesołym, potrafi przeporwadzić ciekawą rozmowę to spokojnie można stać się chadem w oczach kobiety nawet nie będąc urodziwym tylko wy tu na tym tagu siedzicie przed kompem, nie gadacie z ludźmi i niestety dla was jedyny ratunek to ekstra ryj albo kutanga
@Jestembogaty: tyy za to nie musisz mówić bo wiadomo, że wiedzę na temat kobiet bierzesz z tagu przegryw czyli od ludzi, którzy nie mieli nigdy kontaktu z kobietą .... nie chodzi mi o to żeby wierzyć w każde słowo bab, nie chodzi o to, że baby nie chcą mieć przystojnego typa, chcą, tak samo jak ty chcesz mieć płodną jule ale #!$%@? o tym, że cały twój potencjał matrymonialny opiera się
@12lat25cm: tak się zesrałem, że nie masz rzeczowych argumentów na moje gówno waćpanie, wiem, że dla ciebie to niestworzone rzeczy ale normalni ludzie wstają od kąkutera jak srają, polecam, nie #!$%@? tak i może wtedy kobiety patrzyły by na ciebie milszym okiem nie czując ciągnącej się za tobą woni gówna
@Miler111111: ale tinder to nie jest realny świat, czy ty to zrozumieesz wkońcu, że żyjesz w internecie? tyn ie wiesz typie co to świat jest, nie wiesz co to se źdźbło trawy do ryja włożyć, siedzisz bijesz niemca, popijasz kolke i zdziwiony, że na nic siły nie ma xdd i szukasz potwierdzenia, że to nie ty jesteś problemem tylko cały świat jest #!$%@? - tak moze i jest ale jakos inni