Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: swxa ma rację, żyjemy tu w mocno wykrzywionej bańce i ja też już widzę te krzywizny.. np. ostatnio był temat że jakaś laska poszła na kolacje z obcokrajowcem, drogiej restauracji i go wystawiła bo on ją poznając powiedział do niej że jest piękna i chcę ją poznać, zabrać na kolację i uprawiać z nią seks, no i laska zachowała się bardzo fajnie według mnie a wykopki dostały od tego spięcia
  • Odpowiedz
@egonszef: pogonila spermiarza, bo ich laski nie lubia

@4kroki: normalnie podrywaja, gapia sie, prowokuja dotyk itp. wystarczy nie byc jak kazdy i dac sie wykazac

morda i wzrost ma znaczenie to chyba oczywiste ale bez przesady, nie trzyba byc 9/10 wazne zeby nie byc 1/10 i nie spermic
  • Odpowiedz
przykro mi, że nigdy cię to nie spotkało, bo mnie około 10 razy w życiu podrywały, a to tylko te, które pamiętam.


@Jestembogaty: takbyłoniezmyślam.jpg XDD

Pewnie nawet nie umiesz odróżnić zwyczajnej kokieterii (która nie ma nic wspólnego z podrywaniem) z faktycznym podrywem
  • Odpowiedz
@4kroki: a ty umiesz?


kokieteria
1. «zachowanie osoby starającej się spodobać i wzbudzić zainteresowanie osoby przeciwnej płci»
2. «zachowanie osoby starającej się zjednać sobie kogoś»
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: to nie prawda he-manie. Sam jestem przykładem że można znaleźć kogoś kto na pierwszy rzut oka nie wydaje się być zainteresowany. (Wprawdzie skończyło się po trzech latach, ale co naprzytulałem to moje)
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: to jest prawda objawiona, jak się podobasz lasce to odwoła malowanie paznokci byle się spotkać, jak się jej nie podobasz to będzie szukała wymówek byle tylko nie oglądać waszej gęby.

Nawet jak macie "przyjaciółki" to tak robią, jak się nudzą to wpadną na browarka #!$%@?ć ale kontakt się urywa tak szybko jak mają lepsze opcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

inb4 zmień koleżanki ( ͡°(
  • Odpowiedz