Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: skończ #!$%@?ć bzdury o solidarności społecznej, nie jesteś na zlocie dzici kwiatów.

Bezobjawowe zarażanie wirusem jest praktycznie żadne i to jest medialny mit wytworzony pod uzasadnienie lockdownów i represji na zamówienie polityków . Dzięki temu każdego można uznać za potencjalnie chorego, co jest kłamstwem: https://www.nature.com/articles/s41467-020-19802-w#MOESM1
Badania z Nature: opracowane przez 19 naukowców (Uniwersytet Huazhong w Wuhan) przy współpracy z instytucjami naukowymi w Chinach, Wielkiej Brytanii i Australii. Skoncentrowano się na
Pobierz SpasticInk - @RoastieRoast: skończ #!$%@?ć bzdury o solidarności społecznej, nie jest...
źródło: comment_1626864537dpLmdZosVkrWigkJp67Pqy.jpg
@RoastieRoast: ale na cholerę ci te maseczki?

Jest szczepionka, ja się szczepię, kierowca jeżeli się martwi o swoje zdrowie niech też to zrobi i tyle.

Już pomijając ich skuteczność. Jak ktoś maski nie ma to niech sobie koszulkę na twarz naciągnie albo rękawem niech usta zasłoni.

Szamanizm i wiara w talizmany, kurna mać xD
@SpasticInk: "bezobjawowe zakażenie jest praktycznie żadne" a słyszałeś kiedyś o okresie inkubacji? bo w przypadku tego wirusa może on trwać na przykład dwa tygodnie, przy zakażeniu hiv albo hcv też możesz nie mieć objawów nawet przez kilkanaście lat, jesteś wtedy zdrowy?
słabo mi się robi jak czytam takie wpisy ludzi którzy jeszcze dwa lata temu nie wiedzieli czym sie różni wirus od bakterii
@panelpodlogowy: Fajnie że olałeś wszystkie przytoczone przeze mnie badania, które wprost pokazały że bezobjawowe zarażanie jest na granicy błędu statystycznego. Do tego #!$%@? "argumentum ad absurdum" o hiv.
To teraz idąc twoją logiką, weź wszystkie patogeny (bakterie, grzyby, inne wirusy) jakie sa obecne i możliwe do rozwoju w twoim ciele i zamknij się w piwnicy, bo przecież cały czas może się toczyć w tobie okres inkubacji danej choroby, o której nawet
Pobierz SpasticInk - @panelpodlogowy: Fajnie że olałeś wszystkie przytoczone przeze mnie bada...
źródło: comment_1626940183egFMq9DSAxFMse0w1UTK9Q.jpg