Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od ponad miesiąca spotykałam się z #niebieskipasek którego poznałam na #tinder
Super nam się pisało, flirtowalismy, spotykaliśmy się dosyc często, przy czym każde z nas miało czas na swoje sprawy/hobby. On był ode mnie kilka lat starszy. W końcu poszliśmy ze sobą do lozka, od tej pory niebieskipasek zaczal pisać coraz rzadziej i czułam ze cos jest nie tak. Po kilku dniach napisałam do niego ze widze ze cos jest nie halo, wtedy on mi odpisał ze czuje ze to nie jest to. Oczywiście standardowa śpiewka ze super ze mnie dziewczyna, super mu się ze mną spędza czas no ale jednak cos mu nie odpowiada i od tej pory zero kontaktu z jego strony. Czuje się zle psychicznie, czuje się wykorzystana, mam strasznego moralniaka i nie umiem sobie z tym poradzić. A dodatkowo jeśli chodzi o mnie to najgorsze jest to ze zaczęłam do niego cos czuć. Teraz jestem na etapie analizowania co zrobiłam nie tak.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f7b5bb1ac965000b015858
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 163
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie trafiłaś na typowego idiotę, który symuluję chęć bycia w związku dla jednorazowego bzykania to jest zwyczajnym oszustwem, ale powinnaś też weryfikować ostro intencje każdego gościa. No i do łóżka to później znacznie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety prawdopodobnie trafiłaś na narcyza/psychopatę, nie ma co się załamywać tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość. Takie dysfunkcyjne jednostki jak on i tak nie nadają się do związku więc wiele nie straciłaś. Jeśli już korzystasz z Tindera (który jest wręcz siedliskiem takich subhumanów - narcyzów i psychopatów) to musisz koniecznie się dokształcić i poczytać na temat tego jak działają tacy sex predatorzy i jak ich unikać. W skrócie:
-nie przyjmuj niczego
  • Odpowiedz
@Giovanna95: Może jestem w błędzie, ale dwa miesiące to nie wydaje się szybko, naprawdę. Znam laskę co chodziła z facetami na 1-2 randce do łóżka, po czym tworzyła z nimi związki dość długie. Więc może zależy na kogo się trafi. Dla jednego miesiąc to będzie już późno, drugi i pół roku poczeka
  • Odpowiedz
@Giovanna95: Ty piszesz poważnie? Dwa miesiące to przecież w ogóle nie jest wcześnie (chyba, że znacie się z widzenia np. z pracy i poszłaś po pierwszym spotkaniu)
Typ z tej opowiastki najpewniej chciał ją tylko wykorzystać i tyle. Czasami da się wyczuć takich ludzi
  • Odpowiedz
Parę miesięcy intensywnego przebywania ze sobą, poznawania się i jak pasuje wszystko, wtedy można to zwieńczyć seksem.


@Login_login: Czo? XD Chyba jak masz 20 lat. Już widzę jak dorośli ludzie chcą pół roku z kimś za rączkę chodzić, żeby pójść do łóżka XD
  • Odpowiedz
Nie wierzę że istnieją goście którzy miesiąc biegają za laską żeby raz zaruchać. Przez ten miesiąc to znaleźli by na bank nie jedną taką co da na 1 spotkaniu.
  • Odpowiedz
jest dość brutalna - że po prostu przestał mnie szanować po zbyt szybkim pójściu do łóżka (w naszym przypadku po dwóch miesiącach).


@Giovanna95: czas do seksu nie ma nic do rzeczy a przynajmniej nie powinien. Tylko #!$%@? faceci oceniają wartość kobiety po tym. Jeśli jest chemia to można iść do łóżka na 1 spotkaniu - to wcale nie wyklucza prawdziwej miłości.
  • Odpowiedz
No to ja tylko napiszę, że zostałam wykorzystana w podobny sposób co OPka, właśnie przez takiego mocno przeciętnego, miłego, niedymamicznego faceta który rzeczywiście na początku był takim zakompleksionym normikiem z którym można coś stworzyć, a jak już mu zaufałam po dłuższym czasie to stopniowo urywał kontakt i elo, to jednak nie to xD a ja od prawie pół roku próbuję się psychicznie pozbierać, bo moja samoocena jest na poziomie zerowym, a i
  • Odpowiedz
@Cypselus:

Takie mamy czasy.
Jak laska szuka normalnego faceta to niech szuka i z nim będzie zamiast dawać dupy bo się zauroczyła w pięknisiu.

Myślisz że facetom pasuje że laski są takie łatwe? Nawet ruchaczom nie pasuje.
  • Odpowiedz