Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od ponad miesiąca spotykałam się z #niebieskipasek którego poznałam na #tinder
Super nam się pisało, flirtowalismy, spotykaliśmy się dosyc często, przy czym każde z nas miało czas na swoje sprawy/hobby. On był ode mnie kilka lat starszy. W końcu poszliśmy ze sobą do lozka, od tej pory niebieskipasek zaczal pisać coraz rzadziej i czułam ze cos jest nie tak. Po kilku dniach napisałam do niego ze widze ze cos jest nie halo, wtedy on mi odpisał ze czuje ze to nie jest to. Oczywiście standardowa śpiewka ze super ze mnie dziewczyna, super mu się ze mną spędza czas no ale jednak cos mu nie odpowiada i od tej pory zero kontaktu z jego strony. Czuje się zle psychicznie, czuje się wykorzystana, mam strasznego moralniaka i nie umiem sobie z tym poradzić. A dodatkowo jeśli chodzi o mnie to najgorsze jest to ze zaczęłam do niego cos czuć. Teraz jestem na etapie analizowania co zrobiłam nie tak.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f7b5bb1ac965000b015858
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 163
No nie wiem czy takie postrzeganie tej sytuacji w kategoriach czarno-białe jest słuszne. Przede wszystkim nie znamy relacji drugiej strony a ludzie maja w zwyczaju nadinterpretować daną sytuacje na swoją korzyść.


@dont_kill_my_pepe: Analizuję wyłącznie oczywistości: miesiąc spotykania się, seks, wszystko w porządku, a nagle 35-letni facet milknie i oficjalnie kończy relację dopiero po tym, jak OP-ka zaczyna się martwić i podejmuje próby kontaktu. Bardzo niedojrzałe zachowanie, które celuje w poczucie własnej
@AnonimoweMirkoWyznania: kocham wykop, dziewczyna poznała chłopaka, mieli co do siebie poważniejsze plany, za którymś razem doszło do zbliżenia, wszystko odbywa sie normalnym trybem tak jak u większości par. Chłopak się wycofał, dziewczynie smutno.

Wykop na to zaczyna swoją pieśń pod hasłami: dziewictwo, chad, dać dupy, normiki, przegryw, być łatwym, dziwka, p0lka i tak dalej

#!$%@?, nie mogę z ludźmi na tym portalu xD
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jakbyś się sama jeszcze nie domysliła, zostałaś klasycznie wykorzystana.
To nie Twoja wina, ot facet sluchał, komentował, zabawiał, rozmawiał tylko w tym celu.
I jeszcze coś powiem, tak na pocieszenie. Nic nie mogłaś zrobić, by się przed tym ustrzec. Jezeli byś przeciągneła 'gadanie' dłużej, to po prostu dłużej byłabyś oszukiwana i urabiana. No chyba, że ktoś z wykopu, ma na takich jakiś zloty patent. Madrych warto posłuchać ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FlatEric:

Jeżeli coś komuś się nie podoba, to kończy się w normalny sposób - jeśli nie w 4 oczy, to przez telefon, aby nie robić chaosu z głowy bylemu partnerowi.

A to przepraszam jest transakcja wiązana, tak? Że losia od razu miała przed oczami ślub i brak intercyzy, a typ sobie zaruchał i powiedział "cześć", to oczywiście wina typa xD
Masz sposób myślenia jak ZAiKS - "BO LOSIA MA UTRACONE
ocean: Fajnie że "wyzwolenie" kobiet jakimś cudem skutkuje tym, że mężczyźni mogą je wykorzystywać do woli: pukać na 3 randce (bo inaczej jest nudna), pukać bez gumy (bo tabletki), oglądać na ulicy (bo kobiety mogą sobie chodzić w spodenkach które zakrywają mniej niż majtki) itp. itd. Ale tego że z każdą wolnością przychodzi też ODPOWIEDZIALNOŚĆ to już nie mówi nikt.
Chciałaś się ewidentnie zabawić idąc z typem do łóżka nawet nie
Zajebiozaur: Dla mnie, jako meżczyzny, koleś który ściemnia typiarze byle ja przelecieć, to śmieć. Natomiast dziewczyna/kobieta, która daje na starcie zanim gościa trochę sprawdzi, to też średnia partia. Nigdy nie związałem się z babą, która mi się pchała na patyk. Owszem, ulegałem nastrojowi chwil, ale zawsze rano się budziłem i moja pierwsza myśl była taka " jak ona się tak chętnie pruje, to w życiu nie była i nie będzie wierna.