Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od ponad miesiąca spotykałam się z #niebieskipasek którego poznałam na #tinder
Super nam się pisało, flirtowalismy, spotykaliśmy się dosyc często, przy czym każde z nas miało czas na swoje sprawy/hobby. On był ode mnie kilka lat starszy. W końcu poszliśmy ze sobą do lozka, od tej pory niebieskipasek zaczal pisać coraz rzadziej i czułam ze cos jest nie tak. Po kilku dniach napisałam do niego ze widze ze cos jest nie halo, wtedy on mi odpisał ze czuje ze to nie jest to. Oczywiście standardowa śpiewka ze super ze mnie dziewczyna, super mu się ze mną spędza czas no ale jednak cos mu nie odpowiada i od tej pory zero kontaktu z jego strony. Czuje się zle psychicznie, czuje się wykorzystana, mam strasznego moralniaka i nie umiem sobie z tym poradzić. A dodatkowo jeśli chodzi o mnie to najgorsze jest to ze zaczęłam do niego cos czuć. Teraz jestem na etapie analizowania co zrobiłam nie tak.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f7b5bb1ac965000b015858
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 163
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale która część to było wykorzystywanie. W którym momencie dałaś mu więcej niż on tobie? Sugerujesz że tylko kobieta może rezygnować jak jej coś nie pasuje?
A może seks był problemem bo ty czujesz że mu coś tak dałaś? Może to problem - mądrzy mężczyźni szukają kobiet które lubią seks sam w sobie a nie każdym seksem dają prezent mężczyźnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu zauroczenie się skończyło. Zauroczenie chwilowe to jeszcze nie miłość.
Może być tak, że Ty jesteś fajna i on jest fajny, ale nie powoduje to jeszcze, że jesteście dla siebie stworzeni.
Just move on. On też na pewno szuka kogoś, w kim się zakocha, a nie chce być z kimś kogo nie kocha. Proste.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przypasowałaś mu w łóżku, dla niektórych to ważna kwestia. Myślę że nie chodziło mu o to że chciał Cię raz przelecieć, szkoda tyle zachodu dla jednorazowego seksu. Myślę że jakby seks mu się podobał to by nie zakończył znajomości.
@AnonimoweMirkoWyznania może brzydka psiocha?
A tak na poważnie - przeanalizuj zbliżenie. Było wszystko ok? Chciałaś jakieś dziwne rzeczy? Może on coś chciał na co się skrzywiłaś? Może też szuka kogoś, kto trochę więcej czasu potrzebuje, żeby się gzić.
I klasycznie, może znalazł ciekawszą opcjęnw międzyczasie. Tak czy siak współczuję.
Nic nie zrobiłaś nie tak, po prostu starsi faceci zadają się z młodszymi laskami tylko w jednym celu


@basalyk44: Nie zgodzę się.
Poza tym nigdy nie zrozumiem łażenia za dziewczyną ileś czasu, spotykania się nie wiadomo ile po to, żeby raz się przespać. Skoro już zainwestowałem czas bez seksu, to liczę też na więcej tego sexu niż raz i won.
Faceci którzy chodzą na kilka randek tylko po to, żeby raz