Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od ponad miesiąca spotykałam się z #niebieskipasek którego poznałam na #tinder
Super nam się pisało, flirtowalismy, spotykaliśmy się dosyc często, przy czym każde z nas miało czas na swoje sprawy/hobby. On był ode mnie kilka lat starszy. W końcu poszliśmy ze sobą do lozka, od tej pory niebieskipasek zaczal pisać coraz rzadziej i czułam ze cos jest nie tak. Po kilku dniach napisałam do niego ze widze ze cos jest nie halo, wtedy on mi odpisał ze czuje ze to nie jest to. Oczywiście standardowa śpiewka ze super ze mnie dziewczyna, super mu się ze mną spędza czas no ale jednak cos mu nie odpowiada i od tej pory zero kontaktu z jego strony. Czuje się zle psychicznie, czuje się wykorzystana, mam strasznego moralniaka i nie umiem sobie z tym poradzić. A dodatkowo jeśli chodzi o mnie to najgorsze jest to ze zaczęłam do niego cos czuć. Teraz jestem na etapie analizowania co zrobiłam nie tak.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f7b5bb1ac965000b015858
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 163
A, no i wszyscy wiedzą, że Tinder to aplikacja do darmowego seksu. Nie zachowuj się jak prostytutka oczekująca wierności od klientów. Tak to nie działa.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale #!$%@?, a nóż to narzędzie do zabijania ()
Tinder jest od poznawania się, a jaki cel przyświeca komuś to już jego sprawa, widać że autorka tej wypowiedzi to katolicki szur.

Kiedy dziewczyny zrozumieją że żaden facet nie chce się wiązać
@Zielony_Ogr: dobra. już na kulturalnie :p

Nigdzie nie napisałem że robiłem komuś nadzieje itp.
Bzykam się z laskami tylko i wyłącznie wtedy, gdy pasujemy do sievie na wielu płaszczyznach. A jeśli jakaś jedna niedomaga(płąszczyzna), to się to poprawia :p A nie że po pierwszej nocy typ ucieka, bo to #!$%@?. Zawsze.

Poza tym, skąd wytrzasnąłeś że rozstałem się z nią po pół roku? To troche takie szamaństwo uprawiasz, wiesz o tym?
@CichySzelestOka: Widzisz. Szkoda OPki, ale może za krótko ma tutaj konto, że nie wie, jaki ostracyzm ją spotka po takim wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już lepiej przełknąć tego typa, niż wstawiać tu post i czytać te „wynurzenia”, jaką to jest darmową dzi*wką tinderówką xDD i że seks tylko po ślubie, i że „popuściła”, to teraz ma, a czadzik olał ( ͡° ͜ʖ ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania:

już raz to pisałem:
znam podobną historię - znajomość trwała jakiś czas, dziewczyna się zaangażowała, po czym facet najpierw ją wyruchał, a następnie, gdy już sprawy zaszły "za daleko", przyznał się, że ją oszukiwał w kluczowych dla niej kwestiach, które przedstawiła na samym początku znajomości, "żeby dała im szansę". Teraz facet ma opinię śmiecia, kundla, #!$%@?, bydlaka i gwałciciela (w zależności od tego, kto się na jego temat wypowiada).

Różne
typek około 35 jest sam i siedzi na tinderze, to najczęściej coś z nim nie tak


@ProResHq: Sprawdź procent rozwodów w dzisiejszych czasach. Jest co raz więcej samych ludzi w takim wieku i niekoniecznie musi być coś z nimi nie tak. Po prostu coś nie wyszło i szukają od nowa.
@GeWa: Tylko, że „coś nie wyszło”, to najczęściej wina po obu stronach, ale zawsze jest „bo ex to była taka straszna i niedobra”, i kreowanie się na ideał, bo on to nic nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) A później wychodzą kwiatki typu kontrolowanie i inne, czerwone flagi, ale on był święty przecież.

Nie mówię oczywiście, że to reguła i akurat 35 lvl to musi być, ale
@imkazea: mnie tez zrobił normik, najgorzej go wspominam, z moim jedynym chadem rozstanie to była pełna kulturka, do tej pory mogłabym zadzwonić i pogadać. A z normikiem, Spotykaliśmy się kilka miesięcy, nawet mi miłość wyznał, jego rodzine poznałam, po czym po którejś wizycie cisza. Tydzień zero odpowiedzi na wiadomości, telefonu nie odbiera. Po tygodniu w końcu odpisał, na już jakaś moja fest histeryczna wiadomość, ze możemy się zadzwonić i pogadać. No
@AnonimoweMirkoWyznania: Paradoksalnie, laski które za szybko idą do łóżka są wyzwaniem i takie kobiety są dużo bardziej atrakcyjne w oczach mężczyzny. Mówię to z perspektywy gościa, któremu poderwać laske jest dość prosto…nigdy nie byłem z laska z która łatwo poszło. Najepsze związki udało się stworzyć z kobieta, ktora była wyzwaniem i szanowała siebie. Tak już to wyglada i nic z tym nie da się zrobić