Wpis z mikrobloga

Siemanko,
Postanowiłem, że założę kanał na YT ponieważ od dzieciaka mnie do tego ciągnęło a wreszcie kupiłem sobie odpowiedni sprzęt. Z racji tego liczę na głos ludu, który mógłby mi powiedzieć co dodać lub co poprawić żebym mógł się jakoś rozwinąć.
Na początku zamierzam ponagrywać trochę Tarkova ale w planach są też inne gry typu Rust lub nawet Liga Legend. Dajcie znać co wam się podoba a co nie, każdy komentarz jest dla mnie ważny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Miłego oglądania !!

https://www.youtube.com/watch?v=7QmXKZtcTM4&ab_channel=Tajuu

#escapefromtarkov #eft #gry #grypc
  • 4
@Tedzikkk: Jeżeli miałbym coś dodać to teraz większość contentu sprowadza się do shotów(skondensowanie najlepszych akcji, cięcia, commentary w zakresie gry aby nie zbaczać na tematy z poza samej gry) albo voice-over zamiast typowego "let's play". Możesz w sumie też trochę podbić mikrofon bo na tle gameplay'u troche przycicho się wydaje. Zawsze warto pooglądać jak inni to prowadza w szczególności za granicą. Powodzenia mirek!

edit:literówka
1. Kup sobie jakiś filtr do mikro, bo odbija + za cicho jest.
2. Twój materiał bardziej się na twitcha nadaje niż na yt. Zbyt dużo gadania, zbyt mało gry. Yt powinien być wycinkiem najlepszych rzeczy (chyba, że questy pokazujesz, miejsca lootu itd). Ten materiał jest po prostu nudny.
3. Powodzenia.
@Tedzikkk: mówiąc szczerze to niczym się twój filmik nie wyróżnia, więc ciężko będzie się wybić. Może spróbuj na przykład dodać przerywnik zaraz po respawnie z widokiem na mapę i krótkim wyjaśnieniem co zamierzasz i gdzie spodziewasz się wrogów, czegoś takiego w sumie nie kojarzę na innych kanałach. Jakieś intro też by się w sumie przydało, tylko jak już ma być to jakieś porządne, unikalne, a nie z generatora tworzone w 10s