Wpis z mikrobloga

Byłam z niebieskim za zakupach i powiedział mi, że nie potrafię się schylać, np. do lodówek lub do niższych półek, bo robię to na prostych nogach. Ponoć wygląda to zbyt seksownie i niebieski stojąc gdzieś z boku widział jak oglądają się za mną faceci lub nawet jak jeden drugiego szturchał, żeby na mnie spojrzał. Nie zamierzam zmieniać tego jak robię zakupy, ale jest mi na maksa dziwnie, że nawet podczas zwykłej czynności ktoś sobie mnie ocenia.. #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 30
@Lala-Sassy: skąd się w kolesiach bierze ta mania kontrolowania partnerek? Jak można, szanując swoją kobietę, mieć ból dupy o facetów, którzy upadli tak nisko, że wzmagają podniecenie patrząc na kobiety, które w publicznym miejscu schylają się po produkt?
@Igrit: Nie czułam, że to krytyka z jego strony. Myślę, że poczuł się tylko zazdrosny i dlatego tak to skwitował. Gdyby robił mi z tego powodu problemy to źle to by o nim świadczyło, ale myślę że między nami jest jasność w tym temacie.
@Kr12345: Ja się nie czuje kontrolowana. To ciekawe co piszesz bo odebrałam słowa niebieskiego inaczej. A na pewno nie czuje braku szacunku z jego strony. A że ma ból dupy, No pewnie trochę ma, czasem mi mówi że nie wie czemu taka modeleczka spojrzała akurat na niego. Myśle że już się trochę przyzwyczaił, faceci mnie często zagadują, zapraszają na kawę, próbują poderwać, ja tego przed niebieskim nie ukrywam, on też chciał
@Lala-Sassy: podsumujmy: masz swoje przyzwyczajenie dotyczące neutralnej czynności. On wzbudza u Ciebie niepokój na temat tej czynności (nawet nie mówi, że to jest jego problem, chociaż tak w istocie jest - uczciwa wypowiedź to: JA czuję się niekomfortowo kiedy się schylasz, bo kolesie patrzą Ci na tyłek, a on na Ciebie wchodzi, że ty się niby nie potrafisz schylać xdd) i w efekcie ty się zastanawiasz, czy zmienić nawyk. I przy
@HHokuss: XD to gdzie arystokracja robi zakupy?
@Kr12345: Masz w tym trochę racji. Z jakiegoś powodu mi to nie przeszkadza, zastanawiam się, ale serio nie czuję w tym niczego złego, nie zamierzam szukać dziury w całym. Lepiej że mi o tym mówi a nie idzie napier.. losowych typów, bo znam takich samców alfa. Gdyby nie powiedział, to pewnie w 5 min i tak bym się zorientowała że coś jest nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niezły dzban z Twojego niebieskiego. Dostał jasne potwierdzenie, że wybrał dobrą dupę, a ten jeszcze problemy robi i Cię w kompleksy wprowadzi xD

@aromsar: nie każdy jest kukoldem co go jara jak inni mu się gapią na kobietę
@na_wieki_wiekow_Amen: Ma z tym problem, bo jest o mnie zazdrosny, ale uważam że jest to w granicy zdrowego rozsądku. Nie zrobił mi awantury, nie mówił że mam przestać się schylać w ten sposób, bo prostu mi powiedział że widział jak mnie obczajają i czy ja sobie z tego zdaje sprawę - nie zdawałam. Trochę pozartowalismy, na tym temat się zakończył. Dzięki bogu ze nie podszedł do tych kolesi, wtedy bym uznała