Wpis z mikrobloga

@dziadeq: Polacy wymrą w ciagu najbliższych 6-7 pokoleń. 20-25% par ma problem z niepłodnością. Co na to husarz?


czemu ktokolwiek ma fundować komuś zachciankę in vitro? Nie stać ciebie na taki zabieg, serię zabiegów to nie stać ciebie na wychowanie dziecka.


Na jdg przy moich zarobkach jak byłem w PL w nowym ładzie płaciłbym rocznie około 45k/rok składki zdrowotnej.

Ale mam dopłacić jeszcze z prywatnych do in vitro, bo jak mnie
taki kraj mający takich obywateli jak m.in ty zasługuje na to.


@dziadeq: nie mam polskeigo obywatelstwa już kilka lat.

no wymrą, a skuteczność dofinansowania in vitro będzie taka sama 500+. Ale dla niektórych dodać kilka cyferek to za mało.


@dziadeq: opowiedz mi jak refundacja in vitro zdemoluje gospodarkę XDD jestem ciekaw.
Żeby się zrzec polskiego obywatelstwa to prezydent musi podpisać ci specjalny wniosek. Leć na czarno kłamco.’


@dziadeq: no tak idziesz do konsula, składasz papiery i czekasz. Wniosek możesz dostać w konsulacie, może nawet w necie jeszcze jest. Tylko warto mieć dodatkowo inne obywatelstwo, co akurat u mnie sie zgadza XD

Myślałeś że jak prezydent musi podpisać specjalny wniosek, to to od razu niemożliwe? XD

Normalna procedura, tylko w moim wypadku trzeba
@robert5502 nie tylko jego argumenty z dupy są. Invitro jedno z najtańszych rozwiązań na problemy z bezpłodnością. A on wyskakuje że czemu państwo ma sponsorować takie zabiegi xd