Wpis z mikrobloga

Pracuję sobie w biurze i l wysoko postawiony gość (w sensie pozycji w firmie) w wieku około 50 lat zobaczył, że pracuję na dwóch monitorach. I od razu pytania "po co ci dwa monitory, czemu tak?" Odpowiedziałem, że mi tak wygodniej jeśli mam na przykład na jednym monitorze otwarty dokument, a na drugim program w który te dokumenty wprowadzam. Przyjął tą odpowiedź obojętnie, a później stwierdził "wy to jesteście inne pokolenie" z taką trochę pogardą w głosie (ja okolo 30, ale wyglądam jak uczeń technikum)
Niech ktoś wyjaśni o co mogło z tym chodzić? Że powinienem pracować na jednym 15 calowym monitorze z dupą i tym filtrem śmiesznym, żeby było lepiej? xD

#pracbaza #praca #pytanie #kiciochpyta
Pobierz LajfIsBjutiful - Pracuję sobie w biurze i l wysoko postawiony gość (w sensie pozycji ...
źródło: comment_162676391001kMzGWPn3Ptv2GMVLFuP1.jpg
  • 86
@LajfIsBjutiful: Ciesz się że masz dwa monitory, ja się doprosić o drugi nie mogę od roku, przez to pracuje w ciul wolniej bo non stop przerzucam dokumentacje w tę i z powrotem. A najgorsze jak spojrzę, przełącze i zapomnę co miałem wpisać. Ale do nikogo to nie dociera...
Jeśli to jest rocznik +/- 1970 to mógł zaczynać pracę w czasach gdy w domach królowało C64 a w pracy mechaniczne maszyny do pisania.


@slapdash: wypraszam sobie, jestem rocznik +/- 1970, pisać na klawiaturze jako nastolatek się uczyłem na mechanicznej maszynie do pisania, a obecnie na codzień posługuję się dwoma monitorami, zdarzało mi się pracować i na trzech :) (zdjęcie z początków home office). Kwestia branży po prostu.
Pobierz Jarek_P - > Jeśli to jest rocznik +/- 1970 to mógł zaczynać pracę w czasach gdy w dom...
źródło: comment_16267839106t8XFr4fZBGH5lANxZKxbQ.jpg