Wpis z mikrobloga

@Kauabanga: A co powinno to być państwowe? Wzywam Korwinistów aby wytłumaczyli temu panu jak bardzo się myli, jakich epitetów używają na takich jak on i co z nim chcieliby zrobić. Tam jest coś o liściach i wiszeniu.
  • Odpowiedz
jeszcze rząd nowy nie został stworzony, a oni już wszystko wiedzą XD


@heksengerg: No tak bo zeby to wiedziec to trzeba miec szklana kule? A nie...czekaj. Oni przeciez byli w parlamencie i widziei co sie dzieje. A skoro widzieli to chyba wiedza.
  • Odpowiedz
wiedzieli ze obiecuja gruszki na wierzbie?


@Kauabanga: :DDDDDD

A tys wczoraj ze snu zimowego sie przebuzil? (glupio tak przed zima :P)

Ty serio nie wies jak dziala polityka? Polity obiecuje a wyborca wierzy i glosuje. Oczywiscie ze mozna nie wierzyc i zaglosowac - jak sie wie co sie robi. Ale tlum lapie siena obietnice. Tak wygral pis wiec teraz inni to wykorzystali widzac ze to dziala.

P.S nie miej pretensji do
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt: Co to znaczy krytycznie ważne sektory gospodarki?
---JSW jest krytyczny?
---Orlen jest krytyczny? No jest, bo zrobiono z niego monopolistę. Dla kuca krytycznie ważne może być likwidacja tej firmy poprzez rozbicie jej na wiele mniejszych i ich sprzedaż, aby pozbyć się monopolu.
---PKO jest krytyczne? Niby do czego? Działa w Polsce cała masa prywatnych banków. I Pis jeszcze postanowił okraść Polaka Czarneckiego z jego banków.

I jak będą prywatne to
  • Odpowiedz
@Kauabanga: no i podchodzi do tego racjonalnie zgodnie z prawdą, a nie "ch*, weźmy 50 miliardów długu żeby rozdać na 1000+ i dla znajomych połowę i zobaczymy co się stanie, jak ceny urosną to Glapinski trochę pokrzyczy że wcale nie rosną i ciemna masa się uspokoi"
  • Odpowiedz
@Kauabanga: Swiadomie zaglosowali na zmiany. Kazdy - nawet srednioogarniety - wie jaka jest sytuacja. I glosowal nie dlatego ze obiecywali zlote gory itp. Te obietnice byly po to zeby przemowic do wyborcow pisu. Ze my tez cos damy. Inaczej niz jak mowiac ze cos dasz do wyborcow pisu nie przemowisz.

Mondre to jest czytac miedzy wierszami. Czy Ty serio myslisz ze ja zaglosowalem na nich bo przemowilo do mnie "rozliczymy pisowcow
  • Odpowiedz
@Dragonan: oczywiście że Orlen jest ważny, nie ten co tankujesz tylko rafineria, pomyśl że wybucha ci wojna i rezerw nie masz. Ja nie mówię o dzisiejszym Orlenie gdzie obej sobie biega, banki może i racja, ale ogółem utrzymuje zdanie, co nie zmienia faktu że nie jestem expertem.
  • Odpowiedz
PGNiG, KGHM, PKO BP, PZU, PGE, PKN Orlen, JSW, Lotos, Tauron i Enea


@Kauabanga: Ładna lista miejsc gdzie przez ostantie lata pisowcy doili jak pijawki, szczególnie fuzja orlenu - mam nadzieję, że niedługo ktoś pójdzie siedzieć za taką fuzje.
  • Odpowiedz