Wpis z mikrobloga

Gdybym był milionerem, to miałbym takie hobby, ze chodziłbym pracować po roznych januszexach, ale takich naprawdę januszowych, gdzie jest mobbing, brak podstawowych zasad bhp. Nagrywałbym vlogi o tym jak u danego janusza mi sie pracuje i na koniec przydzielałbym ocenę od 1 do 10 w skali janusza. Miałbym w dupie grozby pana janusza że np nie mogę chodzic na przerwę, bo trzeba #!$%@?ć, przeciez jestem bogaty, a takie akcje, że pan janusz mi nie pozwala isc na przerwę, albo każe mi zostać na darmowych nadgodzinach byłby tylko atrakcjami dla moich vlogów. W sumie, to jest niezły pomysł na kanał na you tubie
#pracbaza #januszex
  • 70
@rocky93: Wczoraj jak wracałem do domu ~90km to wpadł mi podobny pomysł do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) streamy/vlogi z jazdy polskimi ulicami z dozwolona prędkością, to co wtedy się odjaniepawla to przechodzi ludzkie pojęcie, spróbuj po Warszawie w godzinach szczytu albo przy jakimkolwiek większym natężeniu ruchu jechać zgodnie z przepisami to trafi ci się kilka razy akcja za którą ktoś powinien wylądować w sztumie albo chociaż