Wpis z mikrobloga

Gdybym był milionerem, to miałbym takie hobby, ze chodziłbym pracować po roznych januszexach, ale takich naprawdę januszowych, gdzie jest mobbing, brak podstawowych zasad bhp. Nagrywałbym vlogi o tym jak u danego janusza mi sie pracuje i na koniec przydzielałbym ocenę od 1 do 10 w skali janusza. Miałbym w dupie grozby pana janusza że np nie mogę chodzic na przerwę, bo trzeba #!$%@?ć, przeciez jestem bogaty, a takie akcje, że pan janusz mi nie pozwala isc na przerwę, albo każe mi zostać na darmowych nadgodzinach byłby tylko atrakcjami dla moich vlogów. W sumie, to jest niezły pomysł na kanał na you tubie
#pracbaza #januszex
  • 70
  • Odpowiedz
  • 0
@rocky93: na początek wystarczyłoby pójście do Amazona i napisanie rzetelnego reportażu na ten temat. Przez kogoś normalnego, a nie socjalistkę, bo taki reportaż z tego co wiem już jest. Znam kogoś kto tam pracował i w sumie sobie chwalił, masz dojazd, obiad, pracę niewymagającą intelektualnie. A dla nowotworowych antykapitalistow z wykopu Amazon to przecież zło wcielone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rocky93: Szybko by ci się te miliony i czas skończyły gdybyś musiał uczestniczyć w rozprawach dotyczących nielegalnego nagrywania.
Te większe januszexy z własną ochroną by ci to szybciej uniemożliwiły po prostu wywalając cię za swój prywatny obiekt.

Widać, że miliony ci nie są pisane jak z taką kasą chcesz tak głupio marnować swój czas.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy ludzie by oglądali takie vlogi, pewnie tak, ale niech ktoś inny sie za to zabierze, bo ja jestem przegryw i bałbym się, ze jakiś janusz mnie pozwie za takie filmiki czy coś


@rocky93: wlasnie dlatego nie jestes milionerem :D
  • Odpowiedz
@rocky93: powstał już dokument o podobnej tematyce pt. "Granice pracy" Apoleny Rychlikovej

W takich naprawdę zapyziałych (ale potrzebnych robotach) jest #!$%@?. Jest pokazane wszystko od mobbing po zakazu przerwy i nadgodziny. Do tego płaca nawet nie minimalna...
  • Odpowiedz
@brck89 madrze prawisz. Sam liczylem raz zebym zyl na takim poziomie jak teraz to na starosc musialbym odlozyc kilka baniek na emeryture. Dlatego mysle jak rozkrecic dzialalnosc na zachodzie a nie u nas bo 1 mln $ to juz inna para kaloszy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PhoenixPneuma: ja do biznesu sie nie nadaje, nie mam podejscia do klientow ani glowy do interesow.

Cale szczescie odnalazlem sie w spekulacji. Niczego nie musze rejestrowac, z nikim spotykac, wszystko zalezy ode mnie, a podatki sa proste jak barszcz.

Powodzenia, sam mam nadzieje na emeryture przed 40, marze by moc poswiecic sie rodzinie, odpoczynkowi i swoim pasjom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brck89 mam to samo xD tez nie mam glowy do biznesu. Ale jestem webdevem fullstack wiec moge od a do z robic sam strony jak i znam sie nieco na seo. Kiedys juz tak robilem spoko kase ale google zmienilo algo i poszlo w #!$%@? wszystko.

Mam spoko pomysly jak i wiem jak wyciagnac czyjes know how na podstawie researchu. W tym biznesie najlepsze jest to ze w dobrym ukladzie pracujac godzine
  • Odpowiedz