Wpis z mikrobloga

Amouage - Meander. I znowu Was oszukałem z tymi amłażami, miało już nie być, a tu wpada ten przyjemniaczek. Na swoją obronę powiem, że pierwszy raz widzę jego tester. Dlatego jakby Boundless, Enclave, Overture też wpadły to również wezmę, a tak to naprawdę ostatni amłaż na jakiś czas ;)

Cena: 5,7 zł/ml
Ilość: 85ml

Premiera w ubiegłym roku, ale większego szumu wokół niego nie widać. Stoi drożej niż pozostałe, ale nie wiem czy to z uwagi na podatek od nowości czy na coś innego. Oceny ma niezłe, ale pojawiają się komentarze osób, których zapach rozczarował. Na parfumo 7,5, a na fragrantica 4,00. Ten należy do grupy tych noszalnych amłaży. Czy dupę urwał? Nie, nic takiego nie ma w sobie żeby urwać. Nie jest też źle.. znam dużo lepszych zapachów, ale warto sprawdzić i samemu się przekonać.

Odleję od 5ml. Potrzebuję uzbierać 50ml do rozbiórki.

Dekanty 2,5 zł/szt.
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)

+UWAGA: z końcem lipca czyszczenie magazynów, będę wypychał wszystkie paczki (wszystkim, bez wyjątków)
NicholasUrfe - Amouage - Meander. I znowu Was oszukałem z tymi amłażami, miało już ni...

źródło: comment_1626687033E5nbAnB29JfXw3ioZNOwOw.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz