Wpis z mikrobloga

śniadanie na oddziale patologii ciąży, sałaty doslownie jedna łyżka, pewnie na cały oddział jedna paczka salaty ale przynajmniej jest świeża, dwa kawałki pomidora bo ubiłam deala za chlebek ryżowy za którym nie przepadam,
do zupy mlecznej dodałam sobie później kawalki czekolady i była bardzo dobra, polecam
dzisiaj ważny dzień bo ordynator wrócił z urlopu i dowiem się czy dostanę 4 miesiące wyroku leżenia czy nie, za moment powinien być obchód

#patologia #szpital #szpitalnejedzenie #ciaza #jedzenie #sniadanie
źródło: comment_162667740770XJnmgyj444p6Pozw6IMX.jpg
  • 10
@magdalena-gaska: dawno to mówiłem, że dieta szpitalna odchudza najlepiej. Kto nie był w szpitalu ten nie wiem. 3 kromki chleba masła na oko 12g challange rozsmarowania tego choćby na 2 kromkach.
@magdalena-gaska: eh mi 4 msc przed porodem skracała się szyjka, ale lekarz stwierdził, że da mi luteinę i bedzie git. Oczywiście sama sobie zgotowałam ten los, bo zamiast żyć spokojnie, to #!$%@?łam na działce, szalałam z psem itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) widmo patologii ciąży nade mną ciążyło, ale się udało wytrwać do 40 tc. W ogóle w pierwszej ciąży leżałam na patologii w związku z trachykardią