Wpis z mikrobloga

aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah
#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
P.....r - aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , u...

źródło: comment_1626667002Mn2jP31NaFXp0KoowM9DbY.jpg

Pobierz
  • 109
@PsykoSmurfer pisz to co wszyscy i oczekuj odpowiedzi. Rozgryze dla Ciebie tą zagadkę - pewnie NIC u niej nie slychac bo NIC nie robi. Ma tego tindera, żeby ktoś zadbal o to żeby coś sie działo.
Następnym razem zagadując do lasek zrób sobie eksperyment i pisz do każdej jak Tobie dzień minął. Tylko nie kopiuj tego - pisz sam, za każdym razem, przez tydzień. Zobaczymy jak dlugo wytrzymasz za każdym razem opisujac
@pi73r: widze kolega wyznaje bluepillowe bzdety że to czy napisze hej czy będę pajacował ma jakiekolwiek znaczenie , xD jak bym był slayerem to sama by napisała pierwsza , to bzdury co piszesz z tą bajerą , " luzny tekst z humorkiem " , tak będę na 10 lasek do kazdej nad innym tekstem myślał bo #!$%@? hej jej nie starcza, a co pytam ? grzecznie zapytałem tylko co robi ,
@PsykoSmurfer:
1. Jestem totalnym przeciwienstwem bluepilla i nie ma nic bluepillowego w tym co napisalem.
2. Jesli wymyslenie czegos zabawnego, adekwatnego do sytuacji zajmuje ci dluzej niz pare sekund i jest jakims problemem to moze i lepiej, ze masz ograniczone ryzyko reprodukcji xD
3. Tak, jakbys byl chadem 10/10 to moglbys sobie pozwolic na wiecej, odkryles ameryke xD
4. Ale nie jestes, wiec musisz nadrabiac gadka, bo chyba kazda osoba z
2. Jesli wymyslenie czegos zabawnego, adekwatnego do sytuacji zajmuje ci dluzej niz pare sekund i jest jakims problemem to moze i lepiej, ze masz ograniczone ryzyko reprodukcji xD


@pi73r: no tak jak ktoś nie jest chadem to ma robić fikołki przed średniacką p0lką XDDD racja racja my bad i guess
Czyli podsumujmy , 1. Jak ktoś ci się nie podoba to mu nie dawaj matcha i nie trać jego czasu 2.Słysze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ThisMorison: To co niby mialem jej napisac?

@PsykoSmurfer: Nie jesteś żadnym chadem to musisz się nagimnastykować by coś ci odpisała. Jednak ty i bajery nie posiadasz więc piszesz takie cringowe wysrywy po kilku godzinach do swoich nielicznych matchy.

Jak dalej nie ogarniasz, to tak, jest to głupie pytanie "co robi" jak właśnie #!$%@? średniego typa, jednego z wielu, który na dodatek sam nie wie jak poprowadzić rozmowę.
Miała ci odpisać,
@PsykoSmurfer: trochę się pospieszyłeś, może by odpisała za dzień czy dwa. No i nie używaj dziwnych emotek na początku rozmowy

@pi73r: Używając tindera miałem swoje typy z matchy, a reszcie mimo że dałem w prawo nigdy bym nie odpisał. Z rozmów z kobietami z którymi się spotkałem wynika, że robią podobnie