Wpis z mikrobloga

aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah
#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
P.....r - aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , u...

źródło: comment_1626667002Mn2jP31NaFXp0KoowM9DbY.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ludzie wciąż wierzą w bajki

@PsykoSmurfer: Nie ludzie a tylko ty i reszta przegrywów twego pokroju.
Do tego niezły z ciebie beton do którego nic nie dociera. Wszyscy ci tu dobrze piszą. Sam zauważasz, że nie jesteś chadem. Jednak jesteś dalej okopanym w swoich przekonaniach przegrywem jak to różowe mają prowadzić rozmowy z setnym typem 4/10 co pyta ich co robią jak #!$%@? takie coś na tinderze z nudów.
  • Odpowiedz
przepraszam bardzo, ale po co używasz jakiś tinderów? Jeszcze powiedz, że tak kobiety na resztę życia szukasz xDDD najpierw dowiedz się do czego takie portale służą.

@technojezus: służą do całego spektrum czynności. Ludzie mają różne oczekiwania, od miłości po ONS. Nie wiem, gdzie żyjesz, ale ludzie poznają się w internecie od bardzo dawna. Sam znam kilka par z tindera, które skończyły na małżeństwie i dzieciach.
  • Odpowiedz
@m0rgi: wszyscy to raczej mnie popierają , mam 80+ plusow pod postem i 80+ pod komemtarzem a ty piszesz ze „ wszyscy „ czyli 3 osoby XDDDD no to ja niewiem kto titaj jest betonem
  • Odpowiedz
służą do całego spektrum czynności. Ludzie mają różne oczekiwania, od miłości po ONS. Nie wiem, gdzie żyjesz, ale ludzie poznają się w internecie od bardzo dawna. Sam znam kilka par z tindera, które skończyły na małżeństwie i dzieciach.


@swiety_spokoj: w znacznej większości służą do sponsoringu, #!$%@? się i onsów.
Albo wychodzą takie kwiatki jak op wstawił.

Trzeba nie mieć godności,aby takie gówno do kogoś pisać. Widać sperma ładnie mózg zalała,
  • Odpowiedz
@technojezus: sperma mi mózg zalała bo w wieku 22 lat 1szy raz w życiu używam tindera i chce zagadać do laski jak do normalnego człowieka ? no tak zawaliłem emotką ;3 , my wrong!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DONT KILL ME PLEASE !!!!!!!!!!!!!!!!
  • Odpowiedz
@technojezus: 1. napisałem siema bo poprostu chciałem się jakoś przywitać , nie jestem alwaro to poporstu napisałem , siema 2. druga wiadomosc bo uznałem że napisze do niej cos wiecej bo mi sie podoba 3. cie zdanie napisalem juz dla beki bo jak nie odpisywala to zaczalem miec #!$%@?
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: w mojej ocenie za szybko lecisz z drugą wiadomoscia i zalatuje desperadosem. Ale zgadza sie ze pizzdom trzeba wierszyk napisac zeby zareagowały. Ja od siebie dodam ze wrzxucam 2 emotki z alko na poczatek gadki i laski potrafią z tego pociagnac temat. Wiec w zasadzie chvj w to jaki bedzie starter. W ogole jesli jest zainteresowanie to laska sama szuka takich odpowiedzi zeby temat nadal był rozwinięty i to
  • Odpowiedz
Twoja 3 wiadomość to szczyt #!$%@? przegranego, jakieś wysrywy o spermiarstwie. Albo masz jakiś problem ze sobą, albo bardzo cię ciśnie na związek/seks

To jak nie pisze, to się olewa, a jak pisałem ewidentnie ci sperma mózg zalała.

Jeżeli ktoś kogoś chce bliżej poznać, to odpisze na byle gówno, a nie jakieś tworzyć głupoty ktoś musi, aby jaśnie księżniczka odpisała.

Dodatkowo tagujesz to #przegryw ,to życzę ci powodzenia w dalszym
  • Odpowiedz