Wpis z mikrobloga

aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah
#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
P.....r - aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , u...

źródło: comment_1626667002Mn2jP31NaFXp0KoowM9DbY.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer:
No jesli ktos nie ma 2 nog, to raczej bedzie srednim pilkarzem.
Wiadomo, kazdy ma rozne definicje i podejscie, ale w zwiazku raczej chcesz byc z kims, z kim macie podobne poczucie humoru, vibe etc. etc.
Jesli nie potrafisz zlapac kontaktu z loszka no to chyba logiczne, ze nie ma co sie ustawiac na randke xD
Poza tym, po co Ty w ogole chcesz sie z tymi loszkami ustawiac jak
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: Dokładnie jest skazany na porażkę. Trzeba się dostosowywać do otaczających nas warunków a nie oczekiwać innych rezultatów korzystając cały czas z tych samych sposobów. W Twoim przypadku delikatnie mówiąc kiepskich. Trzeba być kreatywnym i jak nie jesteś 10/10 to musisz nadrabiać rozmową, poczuciem humoru, byciem po prostu ciekawą osobą. Mirki Cię idealnie podsumowali i naprawdę pokazali gdzie leży w Tobie problem a ty dalej #!$%@? nie rozumiesz i jak ta
  • Odpowiedz
@pi73r: ale ty mi piszesz jakies bzdury totalne że nie robie fikołków i pisze jak większośc typków XDD no tak bo zwykłe hej czy cześć nie wystarczy na rozpoczęcie rozmowy , musze myśleć i kombinować jak einstein jak by tu rozbawić księżniczke bo mi nie odpisze XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@pi73r: no bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie jestem wieśniakiem żeby walić jakieś teksty o zdjęciu , sam miałem konta lasek i niektózy jak mają pisać jakieś " śmieszne teksty " to lepiej żeby nie pisali wcale
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer:
xDDD
Jestes az tak zakompleksiony, ze wymyslasz jakies #!$%@? o mnie (obcym gosciu xD). Niby co jest wiesniackiego w nawiazaniu w openerze do czegos co widzisz na zdjeciu? Przeciez to jest wlasnie najmiej wiesniacka, najbardziej efektywna metoda, bo nie robisz zadnego kopiuj wklej, dostosowujesz tekst i pokazujesz, ze masz poczucie humor/3 cyfrowe iq xD
Jesli teraz nie trollujesz to polecam psychologa/psychiatre
  • Odpowiedz
@pi73r: wiekszosc typow co pisalo domnie na tym fake konta to raczej śmieszki wannabe co myśleli że jakims wieśniackim albo nawet prostackim tekstem/żartem coś zyskają , wiec zaskocze cie , pajacowanie żartami na starcie jest już równe z hej xD
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: a czego oczekiwałeś?
- hej, co porabiasz
- piszę z 12345 typami na tinderze, wcześniej wrzuciłam nowe zdjęcie na insta, a zaraz ogolę tzipę bo może chad wpadnie wieczorem
Przecież p0lki nie mają zainteresowań i nic ciekawego nie robią
  • Odpowiedz
@se_mallo: A #!$%@?. 2x miałem Tindera po maksymalnie miesiąc czasu dwa razy miałem z tego z związek a drugi jest taki że za rok biorę ślub. Tylko konkretnie pisałem z dziewczynami, wybierałem takie które miały też ciekawy opis więc mogłem się do niego odnieść i w fajny sposób zacząć rozmowę. Wy wszędzie widzicie problem tylko nie w sobie i cały czas próbujecie tłumaczyć swoje niepowodzenia nie widząc w sobie żadnych wad.
  • Odpowiedz