Wpis z mikrobloga

aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah
#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
P.....r - aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , uh , ah aha , ok ,no , nie , ehe , ugh , u...

źródło: comment_1626667002Mn2jP31NaFXp0KoowM9DbY.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@technojezus: to co ty mi piszesz że mi nie odpisała bo nie chciała mieć zemną kontaktu , to chyba poto są te #!$%@? matche że możesz pisać do osoby tylko z któa chcesz miec kontakt a jak nie chce miec zemną kontaktu to po #!$%@? mnie #!$%@?
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: a to nie mój problem co kto maczuje, bo ja z takich rzeczy nie korzystam, bo mam godność człowieka.

Zmaczowała cię, a widać nie ma ochoty wchodzić z tobą w bliską relacje, a ty się zesrałes i musiałaś o tym na wukopie napisać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
w znacznej większości służą do sponsoringu, #!$%@? się i onsów.


@technojezus: Można na wiele rzeczy narzekać na tinderze, ale jeśli ktoś tam szuka ONS i FWB to bardziej faceci. k0biety z kolei hipergamia, księżniczkowanie no i 90% to w ogóle nie ma nic do zaoferowania poza cipą
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: piszesz jak idiota i się dziwisz, że nie ruchasz

Ehh kiedy wy się nauczycie że jak macie pisać gówno na poziomie przedszkolaka HEJ CO PORABIASZ :)))) to już sobie pajacu totalnie odpuść i nie pisz nic
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: no JAKBYŚ #!$%@? tym chadem byl ale nie jesteś więc odpuść sobie tak żałosne usprawiedliwianie swojej nudnej osobowości

Chłopie ona ma 50 wiadomości dziennie od takich samych nudziarzy jak ty, HEJ CO TAM, #!$%@? szkoda słów na was

Pozostañ przy roksie bo jak widać tinder to za trudna gra dla ciebie
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: ja po samym siema już bym dalej nie wchodził w rozmowę.. dopiero jakby przyszła wiadomość od niej, a jak nie było by odpowiedzi to po 24h skasował parę, ale z tindera nie warto korzystać, bez sensu miejsce, konta nie mam tam rok i poznałem kogoś w innym miejscu.
Tinder jeszcze miał sens lata temu, jak jakieś instragramy "sexworking" nie był tak rozpowszechniony, 2018r to w zasadzie był ostatni dzwonek
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer jak zaczynasz posac to nawiaz do zdjecia/opisu. Jeeli nie ma niczego takiego, to... Na #!$%@? do niej piszesz? Przeciez i tak nie bedziesz mial z nia o czym pogadac? Jak ma ladna buźkę i tylko po to, to od razu zaproponuj droga restauracje, godzine i kwotę.
  • Odpowiedz
To tak naprawde zrzucanie odpowiedzialnosci za poprowadzenie konwersacji. Co nie ma sensu, bo wlasnie wygrywa ten, kto ta konwersacje poprowadzic umie.


@Przepoczwarzenie: Naprawdę wam się w tym wątku wszystkim wydaje, że taka wiadomość a nie inna cokolwiek zmieni skoro wygląd to 95% sukcesu? xD
@pawel0707: @dnasstorm: są i pierwsi PUA. Czego OP by nie zrobił - zawsze jego wina XD
  • Odpowiedz