Wpis z mikrobloga

@mgagarin też wina samych ludzi, którzy myślą że ich życiowym celem jest zadowolenie innych oraz robienie na nich wrażenia a to jest prosta droga do unieszczęśliwienia siebie bo uzależnia poczucie szczęścia od aprobaty innych a jak wiadomo ludzi nigdy nie zadowolisz w pełni i będą chcieli coraz więcej albo po prostu będą mieli wywalone na twoje starania. W ten sposób tracisz energię na coś co w ogóle nie ma sensu. Wydaje mi
@Estetykatopodstawa: też bardzo pomaga. Jeśli jednak ktoś jest uzależniony od cukrów, prostszych węglowodanów, to te złożone mogą nasilać senność (ja tak mialam). Więc odwyk i tak może czekac, czy to w postaci węglowodanów złożonych czy keto - można pójść bardziej restrykcyjnie i zacząć od keto dla odwyku, a potem przechodzić na weglowodany złożone. Co kto lubi. Po miesiącu odstawienia niezdrowych węglowodanów i jedzenia tych złożonych nadal byłam tak wypruta z energii,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Opportunist: mi internet odbiera energię. Trenuję na siłowni zazwyczaj około 2,5 h z rozgrzewką. Co serię biorę telefon i paczę na jakieś gówno. Mijają zaplanowane 4 minuty przerwy i jestem dalej zmęczony. Wczoraj odłożyłem telefon na bok i go nie dotykałem, nie mierzyłem czasu i dzięki temu wyszedłem aż o godzinę szybciej. To samo mam w pracy, kiedy jest czas, że nic nie muszę robić. Wyciągam telefon i zaraz robię się
@Estetykatopodstawa napisałem tak, bo zacząłeś od chamskiego i wulgarnego odzewu. Jak na dzień dobry pokazujesz, że małpy Cię w lesie wychowały, to nie dziw się reakcji :)

"Głupoty" no cóż, jeśli coś jest sprawdzone przez siebie samego i przez miliony ludzi na całym świecie i udowodnione w badaniach, to dla Ciebie "głupoty", to chyba nie tylko wychowania Ci brakuje :)
@Estetykatopodstawa: pewnie, że to dość drastyczny krok. Ale po miesiącu już nie moglam wytrwać na w pełni zdrowym jedzeniu. Nigdy nie miałam w życiu taki brak energii, a pracować i żyć trzeba. 10h snu to ciągle było za mało. Sobie pomyslalam że co mi zaszkodzi, najwyżej zrezygnuje szybko z keto. I stosowałam tylko te najzdrowsze przepisy (równowaga tłuszczy nasyconych i nienasyconych, białko nie tylko z mięsa, mnóstwo warzyw w tym kiszonki,
@Estetykatopodstawa ok, no to ja tylko wyjaśnię, że wypróbowałem na sobie wiele stylów jedzenia. Z tych najpopularniejszych, to chyba wszystkie. Dopiero LCHF dała mi:

1. Brak głodu
2. Energię cały dzień (nawet przy stosowaniu IF, choć teraz mało kiedy stosuję).
3. Możliwość jedzenia pysznego żarcia do syta
4. Mega zadowalającą sylwetkę, pomimo małej ilości czasu na sport i mojego wieku 36lvl
5. W końcu brak pryszczy na twarzy, które to ciągnęły się