Wpis z mikrobloga

Najbardziej rozwala mnie to, że większość kobiet jest za przełamywaniem stereotypów i laikują te wszystkie posty feministek, które prowadzą kampanie antystereotypową. A potem te same kobiety w ponad 90% nie są w stanie przełamać stereotypu, że to mężczyzna może być niższy w związku i nawet sobie nie wyobrażają pójść z kimś takim na randkę! I większość ich partnerów wpisuje się w stereotypowy nie tylko wygląd, ale również zachowanie. Znacie kobietę, ktora umowilaby sie z kimś, co ma dołek psychiczny (i nie jest chadem)?

Dlatego tez ciężko mi wesprzeć działania feministek (zwłaszcza za propagowanie tego #nieczekam107lat), bo mówiąc, że łamią stereotypy, to chcą łamać tylko te dotyczące kobiet, lecz mężczyzna ma pozostać tym stereotypowym mężczyzną, czyli wysokim, silnym psychicznie. I fakt, pojawiają się tez posty cialopozytywne dla mężczyzn u feministek i laikuje je mnóstwo kobiet, tylko, jak na początku wspomnieniałem, to potem w ogóle nie przeklada sie na ich wybory życiowe swoich partnerów, ktorzy idealnie wpisują się w wygląd i zachowania stereotypowego mężczyzny.

Zdjęcie takie dla uwagi.

#przegryw #wzrost #depresja #blackpill #psychologia #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #feminizm #logikarozowychpaskow #rozowepaski #dyskryminacjamezczyzn
Pobierz wilhelm99 - Najbardziej rozwala mnie to, że większość kobiet jest za przełamywaniem s...
źródło: comment_162654398745ybWnRx6kwaOpKb0Nt3kH.jpg
  • 27
Kobiety w IT gdzie jest ich mniej? Jeszcze jak. Więcej mężczyzn w medycynie lub sądownictwie? Nie trzeba XD


@CyfrowyD: To akurat jest czysta ekonomia. W IT jest nadal sporo wakatów, więc firmy mają w zasadzie dwa wyjścia - promowanie tej branży wśród kobiet oraz sprowadzanie do Polski Hindusów.

Co do sądownictwa to tutaj również kluczowy jest aspekt finansowy - faceci po prawie częściej wolą zostać komornikami albo adwokatami, bo tam zwyczajnie
W IT jest nadal sporo wakatów,


@falden: Jasne, ale uważam, że akcje mogły by być skierowane do wszystkich ludzi po prostu, a nie tylko do kobiet skoro chodzi o same wakaty. Na pewno jakiś pan Areczek chętnie by uciekł z Januszexu.

faceci po prawie częściej wolą zostać komornikami albo adwokatami, bo tam zwyczajnie jest większa kasa.


@falden: Możliwe, że tak jest. Niemniej brak mężczyzn (nie całkowity oczywiście) na pozycjach sędziowskich
Jasne, ale uważam, że akcje mogły by być skierowane do wszystkich ludzi po prostu, a nie tylko do kobiet skoro chodzi o same wakaty. Na pewno jakiś pan Areczek chętnie by uciekł z Januszexu.


@CyfrowyD: Tyle tylko, że wśród facetów zainteresowanie komputerami i nowymi technologiami jest czymś bardziej naturalnym niż wśród kobiet i nie ma potrzeby jakiejś intensywnej promocji w tym kierunku. Co najwyżej można jakoś ułatwić wejście do IT zdolnym