Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do różowych. Mam ogromny kompleks związany z moim benizem. Przedtem miałem dwie partnerki i żadna nie narzekała, ale na ile to była ich uprzejmość, a na ile prawda, to nie wiem. Mój benek ma 14cm. Czy waszym zdaniem jest możliwe żeby kobieta była zadowolona z seksu? Staram się nadrabiać językiem, ale nie mogę przestać się dołować tym, że nie będę w stanie żadnej dać przyjemności moim dickiem. Proszę o poważne odpowiedzi, nie trolowanie. Prawda zawsze jest lepsza od kłamstwa, nawet jeśli nie będzie dla mnie miła.
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f2b0c4072fc8000a3ae34e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: weź rozpęd i powinno być OK.
Możesz też zobaczyć w Internecie, jak wygląda unerwienie narządów płciowych kobiet i zastanowić się, czy faktycznie dłuższy sisior jest potrzebny.
A przy pewnych konfiguracjach, to większy sisior staje się problemem. Zwłaszcza, jeśli ma go kobieta. Ale nie tylko wtedy. Jeśli kobieta jest wyraźnie niższa od mężczyzny, to przy pewnych usytuowaniach nawet średni sisior będzie ją rąbać w szyjkę macicy, co jest raczej nieprzyjemne.
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: @bulwapospolita:

Nie chcę się z tobą na siłę spierać, ale młody już nie jestem i to i owo przeżyłem, więc ośmielę się wyrazić swoje zdanie. Otóż uważam, że jednak jest coś takiego jak "#!$%@? #!$%@?". Miałem w życiu wiele seksualnych partnerek, w każdym wieku i czasach i powiem ci, że były takie, które były tak ciasne, że przy wejściu miałe wątpliwość, czy to właściwa "dziura", a były i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Samol94: Poczytaj o zabiegu waginoplastyki. Może być wskazany po porodzie lub kilku porodach, przy wadach wrodzonych, przy zwiotczeniu mięśni. Pochwa to mięsień. Używany często na pewno się trochę rozciąga, ale po jakimś czasie wraca do swojego stanu. Jeśli nie wraca ze względu na jakieś patologie, można spróbować tego zabiegu.
  • Odpowiedz
IskrzacyKarp: Hej, różowa z tej strony.
Osobiście najbardziej lubię od 14 do 16 max.
Większe bolą i nie dojdę z większymi.

Wszystko zależy od anatomii kobiety.
Ważne to rozmawiać i się dopasować, możesz trafić na taką która woli większe albo na taką jak ja. Ale nie masz co się martwić, mało kiedy słyszałam od kobiet przynajmniej z mojego otoczenia żeby narzekały na penisy. To żenujące bardziej niż narzekania na wzrost imo. Jak którejś się nie spodoba to po prostu kop jej w plecy i
  • Odpowiedz