Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do różowych. Mam ogromny kompleks związany z moim benizem. Przedtem miałem dwie partnerki i żadna nie narzekała, ale na ile to była ich uprzejmość, a na ile prawda, to nie wiem. Mój benek ma 14cm. Czy waszym zdaniem jest możliwe żeby kobieta była zadowolona z seksu? Staram się nadrabiać językiem, ale nie mogę przestać się dołować tym, że nie będę w stanie żadnej dać przyjemności moim dickiem. Proszę o poważne odpowiedzi, nie trolowanie. Prawda zawsze jest lepsza od kłamstwa, nawet jeśli nie będzie dla mnie miła.
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f2b0c4072fc8000a3ae34e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety mają najmocniej unerwioną pochwę przy ujściu, więc bardziej liczy się grubość niż długość, to raz. A dwa, że za długi penis może urażać szyjkę macicy i dla wielu kobiet jest to nieprzyjemne. I trzy, większość kobiet nie ma orgazmu podczas penetracji i jest im potrzebna stymulacja ręką lub oralnie, więc super, że to zapewniasz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: penetracja jest jedynie jednym w wielu elementów seksu. To faceci mają kult wielkiego pytonga, dla kobiet zwykle ważniejsza jest cała otoczka zbliżenia. 14 cm to zdaje się standard europejski. Jeśli są jakieś luzy, mogą równie dobrze wynikać z budowy/wielkości pochwy.

Może anal w takim wypadku?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że to zależy od grubości penisa. Nie mam miarki w oczach. Nie wiem, ile cm miał mój eks, a ile obecny. Wiem tylko, że eks miał mniejszego penisa. Byłam zadowolona z seksu, ale nigdy nie miałam orgazmu podczas samej penetracji, bez pomocy ręką. Z obecnym partnerem jest inaczej, i dzięki temu atrakcyjne są również pozycje, w których nie ma możliwości stymulacji ręką, tak naprawdę wszystkie. Z poprzednim partnerem pozycje,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz kobiecie sprawić przyjemność już 5 centymetrowym penisem. Ogólnie długość nie jest odpowiedzialna za orgazmy. To tak jak z piersiami, fajne są duże, ale te małe też są przyjemne w dotyku, a stymulacja nawet tych małych może doprowadzić kobietę do orgazmu :)
  • Odpowiedz