Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do różowych. Mam ogromny kompleks związany z moim benizem. Przedtem miałem dwie partnerki i żadna nie narzekała, ale na ile to była ich uprzejmość, a na ile prawda, to nie wiem. Mój benek ma 14cm. Czy waszym zdaniem jest możliwe żeby kobieta była zadowolona z seksu? Staram się nadrabiać językiem, ale nie mogę przestać się dołować tym, że nie będę w stanie żadnej dać przyjemności moim dickiem. Proszę o poważne odpowiedzi, nie trolowanie. Prawda zawsze jest lepsza od kłamstwa, nawet jeśli nie będzie dla mnie miła.
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f2b0c4072fc8000a3ae34e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety mają najmocniej unerwioną pochwę przy ujściu, więc bardziej liczy się grubość niż długość, to raz. A dwa, że za długi penis może urażać szyjkę macicy i dla wielu kobiet jest to nieprzyjemne. I trzy, większość kobiet nie ma orgazmu podczas penetracji i jest im potrzebna stymulacja ręką lub oralnie, więc super, że to zapewniasz.
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że to zależy od grubości penisa. Nie mam miarki w oczach. Nie wiem, ile cm miał mój eks, a ile obecny. Wiem tylko, że eks miał mniejszego penisa. Byłam zadowolona z seksu, ale nigdy nie miałam orgazmu podczas samej penetracji, bez pomocy ręką. Z obecnym partnerem jest inaczej, i dzięki temu atrakcyjne są również pozycje, w których nie ma możliwości stymulacji ręką, tak naprawdę wszystkie. Z poprzednim partnerem pozycje,