Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do różowych. Mam ogromny kompleks związany z moim benizem. Przedtem miałem dwie partnerki i żadna nie narzekała, ale na ile to była ich uprzejmość, a na ile prawda, to nie wiem. Mój benek ma 14cm. Czy waszym zdaniem jest możliwe żeby kobieta była zadowolona z seksu? Staram się nadrabiać językiem, ale nie mogę przestać się dołować tym, że nie będę w stanie żadnej dać przyjemności moim dickiem. Proszę o poważne odpowiedzi, nie trolowanie. Prawda zawsze jest lepsza od kłamstwa, nawet jeśli nie będzie dla mnie miła.
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f2b0c4072fc8000a3ae34e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja też chciałbym mieć większego, ale nie przejmuje sie rzeczami na które nie mam wpływu :) Po pierwsze musisz zaakceptować fakt, że większy = często lepszy dla kobiet bo już nawet nie chodzi o sam wygląd tylko o aspekty wizualne. Za dużo już widziałem (na erodate itp) i słyszałem zachwytów lasek na temat wielkich pał żeby twierdzić, że jest inaczej. Wielkość penisa to jest jedna z najbardziej niesprawiedliwych rzeczy na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lares93: Zgadzam się z Tobą, na pewno preferencje są różne, ale jak się ma bardzo szczególne potrzeby, to czasem ludzie się rozchodzą. I to jest ok, można się rozejść z powodu niedopasowania seksualnego. Ale nie sądzę, by rozmiar OPa był jakąkolwiek przeszkodą tak ogólnie :)