Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Reaamu: Nie wiem, nie widziałem, nie znam ale skomentuję. Przynajmniej pół wykopu zna klebo a drugie pół się po prostu do tego nie przyznaje. Próbował ktoś z nią porozmawiać? Czy wszyscy tylko plują? Ja rozmawiałem i zaręczam Wam, że @kleboldswaifu to urocza i przeinteligentna kobieta. Nie każdemu musi się podobać fizycznie, kwestia gustu. Nie każdemu musi się podobać czym się zajmuje. Ale moglibyście dla zwykłej ludzkiej przyzwoitości zachować to dla siebie.
@spwasch: I z góry proszę by mi tu nie wyjeżdzać od spermiarzy czy jakiś przegrywów. Mam swoje latka, jeszcze chwilę żonę, dwie kochanki z czego jedna para się tym czym klebo dawniej i bardzo przypomina klebo niestety tylko ciałem bo rozumem nie grzeszy. Zanim ktoś plunie to niech spróbuje zagadać. Tylko w miarę mądrze bo idiotów klebo oleje a tych bardziej rozgarniętych zmiecie z planszy w minutę. Niewielu na tym portalu
@Czupaczupz: Nie musisz używać tak wulgarnych określeń. To świadczy z kolei o kondycji Twojej galaretki pod czaszką. Tak, klebo zajmowała się prostytucją i wciąż poniekąd zarabia ciałem. Coś w tym złego? Tak, jest niesamowicie inteligentna i zapewne należysz -sądząc po słownictwie i buraczanych opiniach o ludziach, których nawet nie spróbowałeś poznać- do tej grupy, której i tak nie odpisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reaamu: Bo jest miła i inteligentna :) Spróbuj zagadać jak chcesz. To naprawdę nie boli;) Ja zagadałem do niej kiedyś po serii hejtu tutaj i kopara mi opadła jak ta kobieta ma poukładane pod kopułką. Znam tu naprawdę może ze dwie lub trzy osoby na tym poziomie z czego jedną poznałem dziś gdy przy okazji gorącej już rozmowy o prawach gejów wróciliśmy się do carskiej Rosji.
To niesamowite, że w takim