Wpis z mikrobloga

Na TVN właśnie leciał (może jeszcze leci bo nie dałem rady i przełączyłem) wywiad z Tokarczuk.

Pasek TVN: władza w Polsce i na Białorusi wykorzystuje covid do swoich celów

Prawda.

Ale kto to pisze, TVN xD ten TVN który straszeniem zabójczymi kopertami chciał przenieść termin wyborów, ale gdy był Strajk Kobiet to zachęcał do wyjścia na ulicę, aby miesiąc później w Dzień Niepodległości znów domagać się zamknięcia kraju. Ten TVN który chce segregacji sanitarnej. Ten sam TVN który widzi w lockdownach szanse na obalenie PISu (XD) i wprowadzenia komuny 3.0 bo pisowska komuna 2.0 nie uwzględnia tęczowych i takie tam.

Wszyscy już dostali na łeb. Czuję się w tym kraju jak w imadle który gniecie mój łeb, z jednej strony komunistyczny katoliban, a z drugiej strony komunistyczna lewica. W zasadzie zgadzają się w wszystkim tylko żrą o władze i każdy ma swój kościół i swojego boga.

Nie ma dla tego kraju już przyszłości. Jesteśmy straceni. Cześć. Giniemy.

#koronawirus #szczepienia
  • 11
@Velociraptor_w_kubku

Jak niby TVN zachęcał do wyjścia na protesty? Było jakieś oficjalne wezwanie w Faktach?


Myślisz że Ci teraz wgram tysiące godzin z relacji Strajku Kobiet z TVN? Litości. Kto oglądał ten wie jakie robili fikołki, jak pokazywali tłumy i jak podgrzewali temat. Odpowiednia narracja i jesteś porobiony jak dziecko. Nawet się nie chwal tym że ich manipulacja była dla Ciebie mało oczywista bo wstyd.
@sun_belt: To nie tylko Polska, generalnie media na świecie tak wyglądają. W którą stronę by się nie przechylały. Propaganda, opinie zamiast faktów, manipulowanie rzeczywistością. Może najwyżej jedne są w tym mniej ordynarne, inne bardziej. Dlatego coraz mniej osób ogląda TV.