Wpis z mikrobloga

Jak sobie poradzić z "somsiadem" debilem na wsi? Byłem dzisiaj u mojej babci i opowiedziała mi, że sąsiad burak drze się na nią i straszy ją policjom, bo jej pies (zwykły wiejski kundel) chodzi czasami na działkę somsiada i sika na niej albo pod jego dom.

Problem w tym, że nowobogacki somsiad ma w ogóle nieogrodzoną działkę, wiec to nie wina mojej babci, pies przecież musi się wybiegać, a moja babcia nie będzie przecież za nim chodzić na smyczy. Ogólnie typ jest podobno niestabilny psychicznie, straszne awantury robi, stać by go było na ogrodzenie, podobno jest kierownikiem w jakimś dużym zakładzie na wsi, a robi takie problemy i trochę się martwię o moja babcie, że jej coś w końcu zrobi.

Policja coś z tym zrobi jak się go zgłosi? W sensie, że jest agresywny i się czepia ciągle mojej babci?

pic rel zdjęcie domu somsiada

phaxi - Jak sobie poradzić z "somsiadem" debilem na wsi? Byłem dzisiaj u mojej babci ...

źródło: comment_1626364429LDkbR3gu79Bzh3NpzdIlrX.jpg

Pobierz
  • 192
wtedy bedzie wiadomo kto to zrobil i policja sie tym zajmie, ale oby nie wpadl na taki pomysl..


@phaxi: koleś post po poście i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że masz coś z głową. Co sąsiada obchodzi twoja babka i to czy może wyprowadzić psa czy nie? Co go obchodzi że pies się musi wybiegać? Na jego miejscu bym się z wami nie patyczkował. Dorośnij w końcu dziecko bo nikogo
@phaxi może bo powie że na niego warczał pianę z pyska toczył a potem się na niego rzucił i sąsiad w ostatniej chwili zdarzył mu przywalić kamieniem. Obcy pies na jego posesji gość sobie nogawkę gwoździem rozdrapie i jeszcze babci dowalą za nieupilnowanie psa.

Wiec jak jej na psu zależy to niech mu odgrodzi miejsce do biegania. Ewentualnie pies komuś skasuje auto i babcia pójdzie z torbami
@phaxi No oczywiście że sąsiad debil, przecież psa nie upilnujesz na wsi a tym bardziej kota. Załatw babci parę kotów, które będą chodzić do sąsiada razem z psem i srać mu w ogrodzie i szczać na wszystkie rośliny i drzwi. Koty mogą się rozmnożyć więc będą sobie chodzić gdzie chcą. Z 2 zrobi się 5 i będą mogły robić więcej kup. Piesek jak piesek nie powinien być na łańcuchu, czy zamknięty jak
@phaxi:
Policja raczej nie pomoże. Możecie złożyć na piśmie skargę o wyzwiska czy nękanie, ale wątpię by się tym zajęli, poza pouczeniem go, że tak nie można.
A co do psa, niestety może być problem. Psy nie mogą biegać luzem i to bez kagańca.
Ale tutaj jest światełko, leniwe buły z policji, tym też nie bedą chciały się zająć. Jesli już, szanowny somsiad złoży skargę, do Babci przyjdzie dzielnicowy, żeby sprawdzić